Tavsiye Köşe takımı tavsiyeniz ?

Sema Zorlu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Haz 2020
8
1,785
78

İtibar Puanı:

Selamlar kızlar, Köşe takımı tavsiyeniz için aranıza katıldım, köşe takımlarım eskidi ve yenileme ile ilgili düşüncelerim var, tabi öncesinde fikir alışverişi yapmak adına bir araştırma yaparak tavsiyenizi rica edeceğim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yaren99

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 May 2020
15
3,772
78

İtibar Puanı:

Köşe Koltuk takımı alırken en önemlisi bence büyük olması çünkü küçük köşe koltuk takımların hiç bir mantığı yok hiç kullanışlı olmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ayben111

Emektar Üye
Platin Üye
30 May 2020
14
3,192
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Modoko, Ikea, İder ve kimi zaman indirimler yapan Mudo Concept de iyi.
Mümkün olduğundan mağazadan değili üreticisinden almaya çalışın. Üretici mağazaya satar, mağaza da kar koymak zorunda kalır. Üreticiden alırsanız kar marjı az olacağından ucuza gelir.
Sanırım Antilop kumaş iyidir. Maalesef deri almanızı tavsiye etmiyorum. Mümkünse minderlerin, yastıkların hatta koltuk kasasının kılıfının komple sökülüp makinede yıkanabildiği modellere bakın. Rahat ve konforlu oluyor.
Bizim şu an kullandığımız koltuklar ider'den alınma. Komple tüm döşeme sökülüp makinede yıkanabiliyor. Bir misafir gelsin ya da 2-3 ay geçsin; annemle girip hepsini yıkıyoruz. Silince insanın içine çok sinmiyor ama yıkanınca harika oluyor.
Son olarak ayaklarını da mümkünse estetik olacak şekilde yüksek seçin ki koltuk altına süpürge başlığı veya vileda sapı girebilsin. Temizliği rahat olur.
Çok çok kaliteli 7000-8000TL'lik koltuklar bana saçma geliyor. Sonuçta maksimum 10 sene sonra sıkılmaya başlıyorsunuz. Bence kalitesi ortalama, çökmeyecek bir koltuk almanız kafi. mobilyada çok ağır ve pahalı seçim yapılmasına karşıyım. Kolay çekilip itilen, şık duran, kalitesi orta seviyede mobilya almak en güzeli.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Begüm

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
41
10,957
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Gülcan ince

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Kas 2020
18
2,854
78

İtibar Puanı:

Köşe Koltuk takımı alırken en önemlisi bence büyük olması çünkü küçük köşe koltuk takımların hiç bir mantığı yok hiç kullanışlı olmuyor.

:cak: :clap:

Buse Kaya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
20
5,462
78
Ankara

İtibar Puanı:

Geri
Üst Alt