Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 3 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

MineL

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
225
83,797
93

İtibar Puanı:

Köşe Takımları Birçok Bayanın Tercihidir
kosetakimlari.jpg

Gerek kullanım alanları gerekse şık tasarımları ile köşe takımları dekorasyonlarımızda önemli bir yer kaplamaya başladı.
Ayrılabilen modüler tasarımı ve bazı modellerdeki puflar sayesinde esnek ve farklı mekanlara uyarlanabilen yerleşimlere olanak tanıyor. Köşe takımlarının karşısındaki duvarda duvar ünitesi ile bir bütünlük sağlayabilir ve yaratmak istenilen stile göre orta ve yan sehpaları da ekleyerek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

kosetakimlaridekorasyonlari.jpg

• Modüler özgürlük. Modüler tasarımı sayesinde aynı bir lego gibi oynayarak mekana göre yerleşim yapabilirsiniz.
  • Renklerle canlandırın. Klasik takım anlayışının ötesinde farklı renk ve tarzda orta sehpa ile oturma odanıza enerji katın.
  • Odanızı stilinizi destekleyerek bölün. Aksesuarlar yaşam alanlarına stil kazandıran detaylar ekler. Renkli rafları ve metal formuyla köşe takımınıza hareket katın.
  • Aydınlık mekanlar. Lambaderlerle köşe takımınızı tamamlayın ve mekanlarınıza aydınlık katın.
lambader.png

• Çiçekli kırlentlerle salonlara estetik katın. Klasik tarzdaki köşenizi çiçek desenli kırlentlerle zenginleştirin.
  • Tarz yaratın. Köşe takımınızı orta ve yan sehpalarla tamamlayarak tarz yaratın.
Ayda-orta-sehpa.jpg

• İçine saklayın. Kitap, dergi, DVD, reciever gibi eşyalarınızı rahatlıkla saklayın.
Kose-Takimi-dekorasyon.jpg

Bu ve bunun tarzında mobilyalar için

AHUEDA

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
75
25,937
83
İstanbul

İtibar Puanı:

paylaşım için teşekkür ediyorum. enzahome oldukça estetik mobilyalar üretiyor. resmen son zamanlarda gördüğüm en iyi köşe takımları!
katılıyorum bayıldım enzahome yaaa çok güzel mobilya tasarlıyor..

Geri
Üst Alt