Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 4 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Respect

Heyecan
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
81
27,904
83

İtibar Puanı:

Küçük Banyomun Dekorasyon Fikirleri

Küçük banyomun dekorasyon fikirleri sizlerle, başlıktan anladığınız üzere küçük banyom var bunun için büyük düşünerek konforumu arttırmanın amacındayım tecrübelerimi yazıyorum.
Farkındasanız küçük bir banyo dekorasyonuna sahibim ve banyomu büyütemeyeceğimi de biliyorum, banyo dekorasyon fikirleri ile banyomu daha ferah ve kullanışlı trend banyo modeli tasarlama çalışmamı sizinle paylaşıyorum...

Adı üzerinde, küçük banyomda, istediğim konforu ve dekorasyon stilini uygulamak oldukça zor.. Ancak birkaç iyi fikirle küçük banyomu daha kullanışlı ve şık bir hale getirdim.. İhtiyaçlarımı karşılamak, konforumu artırmak ve kendimi daha iyi hissettirmek gibi birşey. Bayan olarak banyoda geçirdiğim vaktin standartın biraz üstünde olmasından dolayı, Küçük banyom için için yapılacak pek çok “büyük fikir” var aslında…
Önceleri baya düşünmüştüm nasıl daha ferahlatırım nasıl daha iyi yapabilirim, bundan iyi nasıl olabilir demiştim..

Öncelikle banyonun aydınlatmasını değiştirdim, Tavan armatürleri ne yer verdim. Ayrıca banyom açık tonlar da olduğu için daha aydınlık gösterdi.

Belki benim gibi Küçük banyolar için dekorasyon fikirleri arayanlar vardır, küçükte olsa yardımım dokunmuş olsun.
Banyonuz küçükse kesinlikle ayna kullanmalısınız. Şahsen banyomda yüksek ve geniş bir ayna, boyumu uzattığını düşünüyorum. :LOL:
Sonuçda banyom küçük ve her santimi değirlendirmem oldukça önemli. Ancak dağınık bir yapıya sahip olduğum için bazen işin içinden çıkamadığım oluyor :) bence siz buna dikkat etmelisiniz.
Özellikle benim yaptığımın tam tersi fazla aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız. Aksesuar seçiminizi az ve çarpıcı olanlardan yana kullanmalısınız. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sema90

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
81
29,852
83

İtibar Puanı:

ayol öyle bir anlatmışsın ki resmen resim koymadan detaycılığın ve tatlılığın ön plana gelmiş şekerim. fikrini çok beğendim bende işin açıkcası senin gibi biraz aksesuar delisiyim o konuda sana katılıyorum çok aksesuar problem olabiliyor :ROFLMAO:

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

bu arada fikirlerine bayıldım. diğer yandan gülesim geldi, o kadar çok küçük banyo dekorasyonu kelimesini kullanmışsın ki, dedim kaç metre kare banyosu, acaba küçük banyo görmemiş mi diyesim geldi:) bizimkisinde basketbol maçı yapamıyoruz, maalesef banyolar genel anlamda küçükler :rolleyes:

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

bence küçük olsada siz orayı büyütmüş hatta dev yapmışsınız tebrik ediyorum çok başarılı bir anlatım şekliniz var. ayrıca türkçeniz ve olaylara bakış açınız mükemmel!

Respect

Heyecan
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
81
27,904
83

İtibar Puanı:

ayol öyle bir anlatmışsın ki resmen resim koymadan detaycılığın ve tatlılığın ön plana gelmiş şekerim. fikrini çok beğendim bende işin açıkcası senin gibi biraz aksesuar delisiyim o konuda sana katılıyorum çok aksesuar problem olabiliyor :ROFLMAO:
haha çok teşekkür ediyorum :D
bu arada fikirlerine bayıldım. diğer yandan gülesim geldi, o kadar çok küçük banyo dekorasyonu kelimesini kullanmışsın ki, dedim kaç metre kare banyosu, acaba küçük banyo görmemiş mi diyesim geldi:) bizimkisinde basketbol maçı yapamıyoruz, maalesef banyolar genel anlamda küçükler :rolleyes:
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
bence küçük olsada siz orayı büyütmüş hatta dev yapmışsınız tebrik ediyorum çok başarılı bir anlatım şekliniz var. ayrıca türkçeniz ve olaylara bakış açınız mükemmel!
sağol tatlım teşekkürler.
bencede çok şeker bir anlatımınız var.
bu sizin profil resminizden ne kadar şeker olduğunuzu gösteriyor.
bende beğendim güzel fikirler.
sağolun arkadaşlar teşekkür ediyorum.

Geri
Üst Alt