Kuzenim Üniversiteye Gidiyor ikinci El Mobilya Almayı Düşünüyoruz Tavsiyelerinizi Bekliyorum?

Dilara

Karatay Hukuk
Kayıtlı Kullanıcı
27 Eyl 2019
70
26,447
83

İtibar Puanı:

Tabiki sıfır mobilya takımları öncelikli tercih, ancak durumlar neyi icab ediyorsa ona göre hareket edilmesini öneririm. kimse ikinci elde oturmak istemez. genel anlamda piyasadaki ikinci el mobilya cıları kontrol etmek gerekir. baktınız temiz gerçekten kullanılabilir ve iyi bakılmış mobilya varsa neden olmasın. fiyat öğrenci için önemli.
çok doğru.

DeryaLi

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
112
42,619
93

İtibar Puanı:

ankara da ikinci el ürün satışı yapan milyon tane yer var, benim önerim ikinci elcilere gidip ürünleri kontrol etmek sonrasında baktınız size uygun birşey yok o zaman gidersiniz spotçulardan alırsınız. öğrenci işi biliyorsunuz ki maddiyatı düşünmek zorundasınız.
katılıyorum.(y)

ÖyküBolat

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
40
12,703
83

İtibar Puanı:

valla ikinci el alacaksa mobilyayı yakından göremesini öneriyorum.
ben geçenlerde bir ikinci el masa satışı okumuştum çok temiz bu şekilde olursa tabiki alsın.

sıfıra yakın ürünleri öneriyorum birde dediğiniz gibi hijyeniklik önemli, ancak şuanda koltuk yıkama şirketleri çoğaldı bu konuyu çözüyor.
bence eğer uygun bir fiyat arayışı varsa en kötü ihtimalle spotçulardan uygun fiyata sıfır da alabilirsiniz.
çok mantıklı.

Jale

Deniz ve Kumsal
Kayıtlı Kullanıcı
30 Eyl 2019
306
102,964
93
Moda/Kadiköy

İtibar Puanı:

valla ikinci el alacaksa mobilyayı yakından göremesini öneriyorum.
ben geçenlerde bir ikinci el masa satışı okumuştum çok temiz bu şekilde olursa tabiki alsın.

sıfıra yakın ürünleri öneriyorum birde dediğiniz gibi hijyeniklik önemli, ancak şuanda koltuk yıkama şirketleri çoğaldı bu konuyu çözüyor.
bence eğer uygun bir fiyat arayışı varsa en kötü ihtimalle spotçulardan uygun fiyata sıfır da alabilirsiniz.
katılıyorum bence de sıfır.

ÜmranKaygılar

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
23
6,624
78

İtibar Puanı:

canım sana katılıyorum bencede sıfır almasında fayda var. çünkü uygun fiyata satış yapan mobilya firması çok fazla. mobilya takımlarını sıfır öneriyorum. hijyen ne olursa olsun kişiden kişiye değişir. gel sen bunu anneme sor. :) eve sokmaz öyle anlatim.
Aynen bazı firmaların sıfır ürünü başka mobilya firmalarının ikinci el fiyatına denk geliyor

Geri
Üst Alt