Leonardo DiCaprio'nun Filmlerinden En Beğendiğiniz Filmler Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    194

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

Leonardo DiCaprio'nun En iyi Filmleri Hangisi?
Leonardo DiCaprio'nun Rol aldığı filmler arasından sizce en iyi film hangisi? Leonardo DiCaprio'nun Rol aldığı filmleri nasıl buluyorsunuz genel olarak nasıl yorumlarsınız?

sybl 

Sen şarkı söylediğin zaman🎶
Platin Üye
2 May 2021
236
76,975
93

İtibar Puanı:

The Revenant müthişti. Ben özellikle Django’ya bayıldım. Kötü karakter de çok yakışmış ona. Ayrıca seyretmeyen varsa, kesinlikle izleyin. Seyrettiğim en iyi filmlerdendi. Tarantino yapmış yine👍

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Hepsini izledim işim yoktu. :deli1:

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

The Revenant müthişti. Ben özellikle Django’ya bayıldım. Kötü karakter de çok yakışmış ona. Ayrıca seyretmeyen varsa, kesinlikle izleyin. Seyrettiğim en iyi filmlerdendi. Tarantino yapmış yine👍
Titanic mükemmel 🥰

Baby

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
23 Haz 2020
18
2,978
78
İstanbul

İtibar Puanı:

10 Nisan 1912’de İngiltere’nin Southampton şehrinde ABD’nin New York kentinde doğru yola çıkan Titanic 15 Nisan 1912 tarihinde buzdağına çarparak batmıştı, hatta bu patlamanın güneşte meydana gelen patlama ayrı olduğu ileri sürülüyor bağımsız hava araştırmacısı milazin kova faciasının yaşandığı dönemde güneşten gelen bir elektromanyetik radyasyon patlamasının dünyayı etkilediğin iddia ediyor o yüzden beni titanic filmi çok etkilemişti

JohnnieWalker

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
42
13,705
83

İtibar Puanı:

10 Nisan 1912’de İngiltere’nin Southampton şehrinde ABD’nin New York kentinde doğru yola çıkan Titanic 15 Nisan 1912 tarihinde buzdağına çarparak batmıştı, hatta bu patlamanın güneşte meydana gelen patlama ayrı olduğu ileri sürülüyor bağımsız hava araştırmacısı milazin kova faciasının yaşandığı dönemde güneşten gelen bir elektromanyetik radyasyon patlamasının dünyayı etkilediğin iddia ediyor o yüzden beni titanic filmi çok etkilemişti
:cak:

Geri
Üst Alt