Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 5 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Bilmiyorum benim beğendiklerim belkide sizlere komik gelecek ama bence çok değişik bir tarzı ve havası var bur markanın.
Versace'nin mobilyalarını çok beğeniyorum.

s-l400-1.jpg

Bu 9000€

s-l400.jpg

Buda 9000€

Daha çok ilginç ve güzel tasarımları varda benim beğendiklerim örnek olarak bunlar ?
Bu fiyata bunları gerçekten kendi isteği ile kullanan var mI? :D

Aslı.kaya.33

Emektar Üye
Platin Üye
31 Tem 2019
403
129,247
93
Mersin

İtibar Puanı:

konuyu biraz daha detaylandırsanız ona göre fikir verebilirdik.
ben örnek göstermem gerekirse madem para da sıkıntı yok bir yatak önereyim fiyatı biraz pahalı araba alabilirsiniz yada bu yatakta yatabilirsiniz.
Vividus Mattress

Ekli dosyayı görüntüle 105
kapmanya var Bu lüks yatağın fiyatı sadece: 59.750 $ :D
Sadece bu güzel diğerlerini hiç beğenemedim. Ama bu da bu fiyata göre çok pahalı gibi

Bamteli

Emektar Üye
Platin Üye
25 Tem 2019
141
52,798
93
İstanbul

İtibar Puanı:

konuyu ben açtığım için gülmeyeceğime emin olabilirsiniz, herkes dalga geçme modunda sanırım. aaaa üstüme iyilik sağlık ben n dertteyim millet ne dertte. kızlar çok ciddi soruyorum. fikir almak istiyorum. zevkler ve renkler değişebilir, ancak ben şuan hayalinizdeki mobilya takımı hangisi? yani paranız var bildiğiniz istediğiniz mobilyayı alabiliyorsunuz? ne alırdınız onu paylaşırsanız çok memnun olurum. teşekkürler
(y) (y) ? ?

GülümSeyen

Evli Mutlu Çocuklu
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
160
55,668
93

İtibar Puanı:

üzerinde konuşmaya gerek olmayan masa..

bence olayın sonu budur..

Ekli dosyayı görüntüle 106

Janjaap Ruijssenaar adlı mimar tarafından, tasarlanması ve geliştirilmesi 6 yıl süren bu yatak havada durabiliyor. Toplamda 900 kilo ağırlığı var ve bu ağırlığa rağmen zeminden 40 cm yukarıda durabiliyor. Eğer bu yatakta farklı uyku deneyimleri elde etmek istiyorsanız sadece 1.6 Milyon Dolar ödemeniz yeterlidir.
Bu gerçekten satılıyor mu? Ayrıca hiç rahat durmuyor eğer resimdeki gibiyse

ZAMBAK

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
82
30,456
83

İtibar Puanı:

Bilmiyorum benim beğendiklerim belkide sizlere komik gelecek ama bence çok değişik bir tarzı ve havası var bu markanın.
Versace'nin mobilyalarını çok beğeniyorum.

s-l400-1.jpg

Bu 9000€

s-l400.jpg

Buda 9000€

Daha çok ilginç ve güzel tasarımları varda benim beğendiklerim örnek olarak bunlar ?
Koltuk çok beğendim ama çok pahalı :D

MerveÜnlü

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
216
63,595
93

İtibar Puanı:

Janjaap Ruijssenaar adlı mimar tarafından, tasarlanması ve geliştirilmesi 6 yıl süren bu yatak havada durabiliyor. Toplamda 900 kilo ağırlığı var ve bu ağırlığa rağmen zeminden 40 cm yukarıda durabiliyor. Eğer bu yatakta farklı uyku deneyimleri elde etmek istiyorsanız sadece 1.6 Milyon Dolar ödemeniz yeterlidir.
Bu uçan yatağın gerçek olduğuna inanmıyorum ben :D neden hiç videosu yok? :D

Eminem

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
49
17,813
83

İtibar Puanı:

Bu uçan yatağın var olduğuna inanmıyorum neden hiç canlı bir videosu veya gerçek bir fotosu yok?

Ceyda

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2020
13
4,116
78
İstanbul

İtibar Puanı:

konuyu biraz daha detaylandırsanız ona göre fikir verebilirdik.
ben örnek göstermem gerekirse madem para da sıkıntı yok bir yatak önereyim fiyatı biraz pahalı araba alabilirsiniz yada bu yatakta yatabilirsiniz.
Vividus Mattress

Ekli dosyayı görüntüle 105
kapmanya var Bu lüks yatağın fiyatı sadece: 59.750 $ :D
O fiyatın 10 da 1'ine daha rahat ve kaliteli bir yatak alınabilir türkiye'de :D

Elif Özdemir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
196
57,127
93

İtibar Puanı:

Gökçe Söylemez

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ara 2019
25
6,531
78

İtibar Puanı:

Bunlar lüks mobilya olarak listelenmiş ama dünyanın en ilginç mobilyaları postuna da girermiş yani ?

Geri
Üst Alt