Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Masko Mobilya Kenti Hakkında Düşüncelerinizi Alabilir miyiz?

ERSAN.NET

Administrator
Yönetici
Site Kurucusu
Web Sitesi
www.ersan.net
İstanbul da herkes tarafından bilinen Masko mobilyacılar sitesinden alışveriş yapanların klavyesine kurban olabiliriz. Lütfen duygu ve düşüncelerinizi paylaşır mısınız? Yeni mobilya alacak kullanıcılarımız, bu önerilerinize dikkat edeceğini unutmayın. Hayattaki en önemli şey tecrübedir. Tecrübe sadece yaşayarak elde edilebiliyor. Edindiğiniz tecrübeleriniz tecrübelerimiz olması dileği ile yorum atan, like(beğeni) atan veya okuyan herkese teşekkürler.

Bahar

Emektar Üye
Değişik ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olan mobilyaları bulabileceğiniz bir yer. Gitmedim dersem yalan söylerim, fiyatlar konusunda günümüzde biraz artış olsa da, spotçulardaki fiyatlara baktığımda neredeyse aynı fiyatlar olduğu için, gitmekten zarar gelmez, görmenin sadece tecrübelerinizi ve alışverişlerimizi kolaylaştıracağını düşünüyorum.

LiLa

Aktif Üye
ben sevmiyorum :D ya maskoya gideceğime yenibosna da spotçulara giderim :Dbana daha yakın olduğu için. trafiği hiç sevmiyorum :p

AlyaGülhan

Bronz Üye
1 defa gittim ve çok çeşit olduğunu düşünüyorum. fiyatlar konusuna birşey diyemem ama mutlaka beğenebileceğiniz modeller bulabilirsiniz.

Floki

Bronz Üye
her türlü gitmenizde fayda var derim. değişik markaların değişik ürün çeşitleri yönünden iyi ama öncesinden mutlaka bir program yapmanızı öneririm.

Fatosh

Yeni Üye
Nasıl mahalle aralarına pazar kuruluyor buda mobilyacılar pazarı diyebiliriz :) aynı anda birden fazla mobilya mağazasına ulaşabiliyorsunuz. istanbulda yaşayıpta gitmeyen sayısı çok azdır diyebiliriz.