Memnun Olduğunuz Oturma grubu önerileri | Mobilya Takımları - Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

0322 613 45 45

Memnun Olduğunuz Oturma grubu önerileri

ERSAN.NET 

Administrator
Site Kurucusu
Web sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Oturma Grubu Önerileri

Oturma grubu sizce nasıl olmalı? Genelde mobilyaları alırken tek renk olarak alanlar olabiliyor, mobilya takımının yanında bildiğiniz üzere ek koltuklar veriliyor. Bu koltukları değiştirmek isteyenler olabiliyor. Renk seçimleri konusunda veya kumaş seçimi konusunda tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Sizce oturma grubunu seçerken nelere dikkat etmeliler?

NiceGirl

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

En önemlisi oturma grubunun kumaşı kolay temizlenebilir olmalı. Renk olarakta fazla açık renkler iyi olmuyor lekeleri çabuk gösteriyor. Ayrıca altan çekilip açılan yataklı olursa daha işlevsel olur :)

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

En önemlisi oturma grubunun kumaşı kolay temizlenebilir olmalı. Renk olarakta fazla açık renkler iyi olmuyor lekeleri çabuk gösteriyor. Ayrıca altan çekilip açılan yataklı olursa daha işlevsel olur :)
bence de oturma grubu veya koltuık grubunda temizlenebilir ve su ile temizlenebilir detaylı temizlik yaptığımız da problem çıkartmayacak mobilyalar tercih ederim.

Şazenuş

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ben mobilyanın adan zye kullanılan metaryellerinin analizini çıkartır kumaşından tuttunda hangi ağacı kesmişler ona bakarım :) sonra baktım tatmin etmedi tasarımcısına ulaşırım tasarımı yaparken ne içiyordun diye sorarım çok zorum çok:D

Cansu.35

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ben mobilyanın adan zye kullanılan metaryellerinin analizini çıkartır kumaşından tuttunda hangi ağacı kesmişler ona bakarım :) sonra baktım tatmin etmedi tasarımcısına ulaşırım tasarımı yaparken ne içiyordun diye sorarım çok zorum çok:D
hshhahahahah Güzelmiş... 😂

Fatmacik01

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Genel anlamda pek fazla ayırt etmiyorum oturma gruplarında genellikle eve geldiğim zaman vaktimi yatak odasında geçirdiğim için istediği gibi olabilir. Koltuk takımı kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle olsun 😂

SuperCadi

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

aynı şekilde bende.

Büşra

Havam batar ben asla
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ben çok fazla dekorasyona önem veren yok incelemeni tavsiye ederim.

Tiffany

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

@istikbal @Bellona @Mondi üçüde artık halk içersinde bilinir markalar olmuş yani artık çoğu kişinin aklında eğer istikbal den alırsam kaliteli bir mobilya alacğının düşüncesi var.
Maalesef öyle sadece o üç mobilya firması yokki kaliteli olan. Daha bir çok kaliteli mobilya firması var.

Ahenk

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

pes dedirttiniz teşekkürler.