Tavsiye Memnun Olduğunuz Oturma grubu önerileri

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 205 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    205

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Oturma Grubu Önerileri

Oturma grubu sizce nasıl olmalı? Genelde mobilyaları alırken tek renk olarak alanlar olabiliyor, mobilya takımının yanında bildiğiniz üzere ek koltuklar veriliyor. Bu koltukları değiştirmek isteyenler olabiliyor. Renk seçimleri konusunda veya kumaş seçimi konusunda tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Sizce oturma grubunu seçerken nelere dikkat etmeliler?

NiceGirl

Çizofren
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Eyl 2019
235
77,085
93

İtibar Puanı:

En önemlisi oturma grubunun kumaşı kolay temizlenebilir olmalı. Renk olarakta fazla açık renkler iyi olmuyor lekeleri çabuk gösteriyor. Ayrıca altan çekilip açılan yataklı olursa daha işlevsel olur :)

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

En önemlisi oturma grubunun kumaşı kolay temizlenebilir olmalı. Renk olarakta fazla açık renkler iyi olmuyor lekeleri çabuk gösteriyor. Ayrıca altan çekilip açılan yataklı olursa daha işlevsel olur :)
bence de oturma grubu veya koltuık grubunda temizlenebilir ve su ile temizlenebilir detaylı temizlik yaptığımız da problem çıkartmayacak mobilyalar tercih ederim.

HuriyeDGN

Dostu olmayan insan, en zengin insandır.
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
316
112,274
93

İtibar Puanı:

Genel olarak, uygun fiyatlı, dayanıklı ve rahat bir oturma grubu tercih edebilirsiniz. Ayrıca tarzınıza da uygun bir renk ve desen seçebilirsiniz. Bazı öneriler:

1. İkea Kivik Serisi
2. İstikbal Elegance Serisi
3. Mudo Concept Maksimum Serisi
4. Bellona Corolla Serisi
5. Enza Home Azura Serisi

Bu markalar ve seriler, genellikle müşteri memnuniyeti açısından olumlu değerlendirmelere sahiptir. Ancak satın alma işleminden önce ürünleri yerinde deneyebileceğiniz mağazalarda oturarak test edebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
207
69,465
93

İtibar Puanı:

1. İkea Ektorp Oturma Grubu: Hem rahat hem de şık bir görünüme sahip olan bu oturma grubu, aynı zamanda yıkanabilir kılıflar ile pratik bir kullanım sunuyor.
2. Bellona Yara Oturma Grubu: Modern bir tasarıma sahip olan bu oturma grubu, geniş bir oturma alanı ve yastıklı sırt desteği ile konforlu bir deneyim sunuyor.
3. English Home Swing Oturma Grubu: Klasik bir tarza sahip olan bu oturma grubu, sallanan koltukları ve yüksek sırt desteği ile hem şık hem de rahat bir kullanım sunuyor.
4. Evidea Chicago Oturma Grubu: Deri görünümlü kumaşı ile şık bir tasarıma sahip olan bu oturma grubu, kaliteli malzeme kullanımı ve ergonomik tasarımı ile konforlu bir deneyim sunuyor.
5. Vivense Armony Oturma Grubu: Minimalist tasarımı ile modern bir seçim olan bu oturma grubu, yatağa dönüştürülebilen bir köşe bölümü ve depolama alanı ile kullanışlı bir seçenek sunuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

ben mobilyanın adan zye kullanılan metaryellerinin analizini çıkartır kumaşından tuttunda hangi ağacı kesmişler ona bakarım :) sonra baktım tatmin etmedi tasarımcısına ulaşırım tasarımı yaparken ne içiyordun diye sorarım çok zorum çok:D

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

ben mobilyanın adan zye kullanılan metaryellerinin analizini çıkartır kumaşından tuttunda hangi ağacı kesmişler ona bakarım :) sonra baktım tatmin etmedi tasarımcısına ulaşırım tasarımı yaparken ne içiyordun diye sorarım çok zorum çok:D
hshhahahahah Güzelmiş... ?

Fatmacik01

Afrika Balı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
367
121,992
93
31
Adana

İtibar Puanı:

Genel anlamda pek fazla ayırt etmiyorum oturma gruplarında genellikle eve geldiğim zaman vaktimi yatak odasında geçirdiğim için istediği gibi olabilir. Koltuk takımı kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle olsun ?

Mekselina

Dimi dimi
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
150
51,432
93

İtibar Puanı:

bence de oturma grubu veya koltuık grubunda temizlenebilir ve su ile temizlenebilir detaylı temizlik yaptığımız da problem çıkartmayacak mobilyalar tercih ederim.
kesinlikle en önemlisi bu.

SuperCadi

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
89
33,448
83

İtibar Puanı:

aynı şekilde bende.

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

ben çok fazla dekorasyona önem veren yok incelemeni tavsiye ederim.

Tiffany

Tifo online
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Eyl 2019
258
87,050
93

İtibar Puanı:

@istikbal @Bellona @Mondi üçüde artık halk içersinde bilinir markalar olmuş yani artık çoğu kişinin aklında eğer istikbal den alırsam kaliteli bir mobilya alacğının düşüncesi var.
Maalesef öyle sadece o üç mobilya firması yokki kaliteli olan. Daha bir çok kaliteli mobilya firması var.

Ahenk

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
141
44,116
93
İstanbul

İtibar Puanı:

pes dedirttiniz teşekkürler.

Geri
Üst Alt