Mobilya Çizikleri Nasıl Kapatılır

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 196 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    196

MeryemKaya16

Meryem gibi ol
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
474
163,346
93
Bursa

İtibar Puanı:

Mobilya Çizikleri Nasıl Kapatılır
Evimde çok fazla misafir ağırlamayı sevdiğim için çok kısa sürede mobilyalarım eskiyor ve zarar görüyor. Bu sefer ama daha farklı bir olay ile karşılaştım koltuk takımlarımda ve dolaplarımda küçük küçük çizikler oluşmuş fazla belli olmuyor ama benim gibi dikkatli biri hemen fark eder diye düşünüyorum. Bu küçük küçük çizikleri mobilyadan gidermek için bir çözüm var mı?

06Gamze06

Çabayı Komşundan Bekleme
Platin Üye
4 Ağu 2019
323
115,487
93
28
İstanbul

İtibar Puanı:

Mobilya çiziğini gidermek için çeşit çeşit renklerde kalemler bulunuyor çizikleri gidermek için ona bir bak istersen.
Aynen çizik kalemleri işe yarıyor. Garip gelebilir ama ben bazen bazı çizikleri cif ile giderebiliyorum.

BaharCik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
50
13,196
83

İtibar Puanı:

merhabalar, mobilya çizikleri kapatma olayını kendi tecrübelerimle yanıtlamak istedim. Mobilyalarımızın çizik olacak bölümlerini önce zımparadan geçirmelisiniz sonra zımpara sürdüğünüz bölüm muhtemelen iyice kötü duruma gelecektir, bunu dikkate almayınız arkasından kullanmış olduğunuz ruj modellerinden mobilyalarınıza uyum sağlayacak bir rengini : zımpara ile zımparaladığımız alanı kalp şeklinde yeniden dekore ederseniz, mobilya çiziklerinin nasıl kapandığını artık aramazsınız. Yerinizde olsaydım eskiyi çöpe yeniyi eve alırdım byby.?

AslıHüroğlu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ara 2019
47
17,026
83
İstanbul

İtibar Puanı:

merhabalar, mobilya çizikleri kapatma olayını kendi tecrübelerimle yanıtlamak istedim. Mobilyalarımızın çizik olacak bölümlerini önce zımparadan geçirmelisiniz sonra zımpara sürdüğünüz bölüm muhtemelen iyice kötü duruma gelecektir, bunu dikkate almayınız arkasından kullanmış olduğunuz ruj modellerinden mobilyalarınıza uyum sağlayacak bir rengini : zımpara ile zımparaladığımız alanı kalp şeklinde yeniden dekore ederseniz, mobilya çiziklerinin nasıl kapandığını artık aramazsınız. Yerinizde olsaydım eskiyi çöpe yeniyi eve alırdım byby.?
hahahah anlayamadım ama güzeldi 😂

Moderatör tarafında düzenlendi: