Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 218 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    218

Gökçhem

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
76
29,610
83

İtibar Puanı:

Herkesin bildiği üzere Moda nedir ?

Farkındaysanız topluluğun çoğunluğuna verilen bir terim. Yani moda belirli kişiler tarafından seçilen ürünleri yaşam alanımıza yansıması diyebiliriz. Modayı yakından takip etmek gibi bir durum söz konusu değildir. İnsan sınırsız özelliklerde yaratıldığı için moda hergün değişebilir :) 2019 yılında moda nasıl olmalı dersek o bakış açısı yine kişiden kişiye değişecektir.
Bazı evlerde modayı anneler belirler, o sebeple modayı belirleyen bence annelerimiz :)
çok mantıklı :D

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Moda'yı büyük bir kitleye sahip olan moda tasarımcıları belirliyor. Onların hayranı oldukları için güzel kötü farketmeksizin hepsini destekledikleri için herkes birbirini etkiliyor ve herkes beğenmeye başlıyor.

Bamteli

Emektar Üye
Platin Üye
25 Tem 2019
141
52,798
93
İstanbul

İtibar Puanı:

açıkcası bencede modayı belirleyen faktörlerin en başında çoğunluk geliyor yada biz buna diğer taraftan, parası çok olanın, reklama ayırdığı bütçe ile oluşturduğu tarz'a moda adını verelim :)
modayı ben belirtliyorum :p

Züleyha601

Dekorasyon Aşkı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ağu 2019
252
84,344
93
29
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim tek bildiğim bir şey varsa oda fransa'da moda diye bir şey yok. Herkes birbirinden farklı bir tarza sahip. Bu sebeple de zaten moda'nın fransa'dan çıkyor olmasını şaşırmıyorum çünkü çok fazla çeşit var orada herkes kendi modasını oluşturuyor.

Jale

Deniz ve Kumsal
Kayıtlı Kullanıcı
30 Eyl 2019
306
102,964
93
Moda/Kadiköy

İtibar Puanı:

GökYEL

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
98
38,950
83

İtibar Puanı:

açıkcası bencede modayı belirleyen faktörlerin en başında çoğunluk geliyor yada biz buna diğer taraftan, parası çok olanın, reklama ayırdığı bütçe ile oluşturduğu tarz'a moda adını verelim :)
haarika :D

NiceGirl

Çizofren
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Eyl 2019
235
77,085
93

İtibar Puanı:

Ürünler kaliteli olursa herkes birbirine tavsiye ediyor. Tandığın birinin sana tavsiye etmesi televizyonda gördüğün reklamlardan daha etkili oluyor.