Tavsiye Mobilya düğün paketleri hakkındaki yorumlarınız neler ?

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

düğün paketlerinin fırsat indirimini yakalarsanız çok işe yarayabilir. ayrıca normal mobilya almak ile düğün paketi arasında fiyat farkını araştırıp bilmek çok daha fayda sağlar.

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

düğün paketlerinin fırsat indirimini yakalarsanız çok işe yarayabilir. ayrıca normal mobilya almak ile düğün paketi arasında fiyat farkını araştırıp bilmek çok daha fayda sağlar.
Bazen mobilya firmaları kurnazlık yapıyor daha uyguna vereceğine paket adı altında daha da pahalıya gelebiliyor tabiii hepsi için demiyorum bunu dikkat etmek lazım :)

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Yakın zamanda herhangi bir düğün planı olmadığı için Düğün paketleri hakkındaki düşüncemde nötr şuan ?
Benim için vakti gelmiş olduğunu düşünüyorum artık yakında :D
Yaaani düğün paketi alır mıyım bilmiyorum tamamen paketin içeriği ile alakalı. Kaliteli ve benim tarzıma zevkime uygun mobilyalar olur ve beğenirsam niye olmasın alırım. Tabi indirim bindirim konusuna bi bakarım önce ?

DerinSunay

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
91
30,094
83

İtibar Puanı:

Düğün paketi avantajlıdır öncesinde:
Tarzınıza Karar Verin

Öncelikle nasıl bir tarzdan hoşlanıyorsunuz buna karar verin. Sade ve doğal ortamlar mı, modern renkli tasarımlar mı, klasik seçimler mi sizi etkiliyor? Düğün paketinizi seçmeden önce ne istediğinizi netleştirin.
mükemmel!

Tiffany

Tifo online
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Eyl 2019
258
87,050
93

İtibar Puanı:

Gerçekten eğer düğün paketindeki tüm mobilyaları beğeniyor ve gerçekten daha uyguna veriyorlarsa neden olmasın bence bir sakıncası yok.

Ahenk

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
141
44,116
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Düğün paketleri içerisinde aynı zamanda birden fazla takım yer alıyor ve ev dekorasyonu için gereken ihtiyaçlarınızın tamamını aksesuar grubu hariç karşılıyor. Düğün masrafını azaltmak ve bütçeye katkı sağlamak adına düğün paketi almak sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bence avantaj.
bence saçmalık :p

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim için vakti gelmiş olduğunu düşünüyorum artık yakında :D
Yaaani düğün paketi alır mıyım bilmiyorum tamamen paketin içeriği ile alakalı. Kaliteli ve benim tarzıma zevkime uygun mobilyalar olur ve beğenirsam niye olmasın alırım. Tabi indirim bindirim konusuna bi bakarım önce ?
Kesinlikle katılıyorum. Düğün paketi aldım diye kendimi niye küçük göreyim ki. Eğer zevklerime hitap edip kalite ve fiyat olarakta pahalı değil ise alırım.

EmelAndırır

Ye kürküm ye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
232
83,923
93

İtibar Puanı:

Şahsımca Evinizde rahat, huzurlu ve mutlu olmanız eşyalarınızın doğru renk ve tasarım seçimleriyle yakından ilgilidir. Düğün paketi bakarken çok farklı renkler ve tasarımlarla karşılaşacaksınız. Sizi en çok hangileri çekiyor? Odalarınızın duvarları ne renk? İstediğiniz eşyalar tamamen düğün paketinizin içinde var mı? Aksesuarlar nasıl olmalı? Bu gibi detaylara dikkat etmeniz sizi sonradan pişman olacağınız seçimlerden büyük oranda koruyacaktır.
(y) (y) (y)

AliFatmaHasoğlu 

Emektar Üye
Platin Üye
22 Eyl 2019
108
33,290
93

İtibar Puanı:

Düğün paketleri içerisinde aynı zamanda birden fazla takım yer alıyor ve ev dekorasyonu için gereken ihtiyaçlarınızın tamamını aksesuar grubu hariç karşılıyor. Düğün masrafını azaltmak ve bütçeye katkı sağlamak adına düğün paketi almak sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bence avantaj.
(y)(y)(y)

ÖyküBolat

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
40
12,703
83

İtibar Puanı:

Kesinlikle doğru :)

Moderatör tarafında düzenlendi: