Tavsiye Mobilya Markası Tavsiyesi

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 183 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    183

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

Yeni yeni evlecenek olanlar için belirli bir marka söylemek doğru olur mu bilmiyorum bence kendi zevklerini ve tarzlarını yansıtan aynı zamanda kendi bütçelerine uygun ve kaliteli mobilyalar üreten mobilya firmalarını tercih edebilirler. :)
? :love: :love: :love:

HuriyeDGN

Dostu olmayan insan, en zengin insandır.
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
316
112,274
93

İtibar Puanı:

Bende dönem dönem sevdiğim mobilya markası değiştiği için şimdi bir mobilya markası verip de bir kaç ay sonra sevmediğim bir markaya veya daha çok sevdiğim bir mobilya markası çıkabilir ama şuan için doğtaşın mobilyalarını gayet güzel buluyorum.

Berfin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ocak 2020
13
2,258
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Maalesef kimseye bir şey tavsiye edebilecek kadar güvenmiyorum. :) Kaliteli ve güzel mobilyalar üreten mobilya firmaları yok mu? var ama birine tavsiye edecek kadar kimseye güvenemiyorum :)

Elif Özdemir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
196
57,127
93

İtibar Puanı:

İzel

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Mar 2023
96
4,302
83

İtibar Puanı:

Aslı Mobilya, son dönemde kaliteli ürünleri ile dikkat çeken ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile öne çıkan bir marka olarak tavsiye edilebilir. Hem modern hem de klasik tarzları bir arada sunan ürünleri ile geniş bir kitleye hitap edebiliyorlar. Ayrıca satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde müşterilerine yardımcı olmak için özel bir ekip bulunuyor. Bu nedenle Aslı Mobilya, güvenilir, kaliteli ve tercih edilebilir bir markadır.