Mobilya Takımları Önemli Duyuruları

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Bildiğiniz gibi büyük bir site olabilmek için küçültmemiz gerekiyordu. O sebeple resim yazılımımız sizlerle.(Resimleri itinayla küçültür size sadece tıklaması kalır. Bknz: https://resim.mobilyatakimlari.com/

İkinci duyurumuz:
Sunucularımızı performanslı sunucularda barındırmak için yaptığımız güncelleme bitmiştir. Şuanda mevcut olanın 2 kat daha hızlısı ile sizlerleyiz. Bizi tercihinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

Aşağıya nasıl resim yükleyeceğiniz hakkında resim ekledim.

Ekli dosyalar

• resims.png
    resims.png
    64.6 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Son düzenleme:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Herkese merhaba, forumda yeni düzenlenen kullanıcı grupları standart'a alınarak herkes eşit üyelik sistemine geçilmiştir. Bu zamana kadar olan Gold üyelik, Silver üyelik gibi terimler kaldırılmıştır.

Bunun haricinde bildiğiniz üzere profil resminizi değiştirebiliyordunuz ancak bu mesajımdan sonra artık profil resimlerinizi güncelleme yapamayacaksınız. Güncelleme veya fotoğrafım illaki değiştirmek istiyorum diyenler gerek bana gerek forum moderatörlerine özel mesaj yollayabilirler. Kullanmak istediğiniz resmi özel mesaj olarak gönderirseniz ortalama 60 dakika içerisinde profil resminiz güncellenmiş olacaktır.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Değerli arkadaşlar, artık forumumuza üyelik kapatılmıştır. Aynı zamanda daha önce kayıt olan kullanıcılarımızın fotoğraf ekleme özelliğini pasif duruma getirdik. Mevcut fotoğrafları olan kullanıcıların yönetim ekibi tarafından fotoğraflarının kaldırılmasına karar verilmiştir.
Bu arada özellikle üye olmasını istediğiniz arkadaşlarınız olursa lütfen özel mesaj olarak bana ulaşınız.

Kaliteli bir ortam için her önümüze geleni almamız gerekiyor. Arkadaşlarımdan gelen uyarıları dikkate almak zorundayım. Burası kız tavlayasınız diye oluşturulmadı.
İçerdeki arkadaşlarımın çoğu akrabam veya bir şekilde iletişimde olduğum insanlar. Burayı çöplük olarak görüp, üyeliği açıp, sonra girmeyecek kişilerin sistemimizde yer almasını istemiyoruz. Kaliteli bir ortam için kaliteli insanlar gerekiyor.
Sayfamız içerisinde öğretim görevlilerinden tutunda, doktorlar, mühendisler gibi kaliteli bir kitleye sahip olmak zor olduğu için küçük bir önlem aldık.
Anlayışınız için teşekkürler.
Bu konuda hakkıda soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon : 0322 613 45 45

Son düzenleme:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Değerli arkadaşlar, Sitemize giriş hızınız bizim için önemli, sunucu teknik destek ekibimiz sitemizin hızını 2 kat daha arttırarak daha hızlı iletişim kurabilmenizi sağlamıştır. Sayfamızda donma veya yavaşlama gibi durumlarda çekinmeden yetkililere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0322 613 45 45 den her türlü sorun için arayabilirsiniz.

İyi forumlar diliyorum.

Sondakika gelişmesi: Sistemsel yazılım güncellemesi yapmaktayız bu süreç içerisinde yorum atamaz sadece beğeni yapabilir ve forumu gezebilirsiniz. Ayrıca açtığınız konuların içerisinde ilk mesajın sağ tarafında konuyu yükselt seçeneğini kullanabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler. 14.06.2020

Son düzenleme:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Forumumuza yeni eklenen özellikler:
Takipçi sayısı profil bölümünüzde görünecektir, dilerseniz gizleyebilirsiniz.
Her konu içerisinde benzer konular eklenmiştir. Ayrıca spamı engellemek için mesajınızı üste çıkartmak VB. açmış olduğunuz konunun üst ve en sağ tarafında ekte altı çizili butona tıkladığınızda yazmış olduğunuz içerik top15 listesinde 1 numaradan yerini alacaktır.
Diğer açıdan gereksiz mesaj sayısını azaltmak için bu seçeneği günde 1 defa kullanabilirsiniz.

Güncellemelerimiz devam ediyor.

Inkedduyurular_guncellemeler_LI.jpg

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Sunucu değişikliği sebebi ile bazı mesajlarda soru işareti çıkıyor, örnek : "???" bu konuları rapor olarak gönderirseniz düzeltebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Arkadaşlar normal üyeliklerde güncelleme yapıldı. Yolladığınız tüm mesajlar yönetimden geçip onaylanacaktır. Reklam ve spamı engellemek için yönetim ekibimiz mesajlarını sırasıyla onaylayacaktır. Teşekkürler 🙏