Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 151 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    151

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

Merhaba herkese :D
Yakın zamanda evlenmeyi düşünüyoruz ve Mobilya seçmek için mağazalara bakmaktansa sizlere danışmak istedim.
Her türlü takım tavsiyesi yapabilirsiniz ayrım yapmıyorum :)
Bir Yatak odası takımı, Yemek Odası Takımı ve Salon takımı içerisinde Koltuk takımı Tv sehpası normal masa herşeyden tavsiyenizi bekliyorum.
bütçe olarak normalde belirli bir sınır koymuyorum ama elektronik ve beyaz eşyalar dahil olmaksızın sadece tüm mobilyalara ortamala 50-60 bin arası düşünüyoruz haa tabi daha az da olabilir yada eğer çok beğenirsem daha çokta olabilir. Yani şartlara göre ayarlamayı düşünüyorum.
Eğer evinizde mobilya varsa onlarıda tavsiye edebilirsiniz yada marka tavsiyeside olur. Farketmez aslında sizilerin her türlü tavsiyesini almak isterim :D

ZARAFET

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
58
16,694
83

İtibar Puanı:

139

Yemek odan için şöyle güzel ve klas bir yemek masası takımı almalısın çok hoş ve güzeller ?

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

Öyle mi ? ozaman ofisine toplantı masası almak isteyenlere tavsiye olsun baya güzelmiş ?
Yemek masası olarak düşünecek olsak bile benim için çok büyük bu masa. 10 kişilik oluyor bu masa okadar yerim yok zaten okadar aynı anda misafirde çağırmam. :)

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

Ekli dosyayı görüntüle 141
Bence bunu seçmelisin dolabın aynasına televizyon yerleştirmişler.
Berke mobilyada satılıyor takımın komple fiyatı 14.359TL
Çok güzelmiş:love: Ama ozaman televizyon izleyebilmek için dolabı yatağın karşısına koymak gerekiyor. Önce yatağı koyduğum zaman ayak ucunda dolabı koyacak kadar yer varmı ona bakmam lazım. Niye bizlerinde yatak odaları bu resimdekiler gibi büyük olmuyor?

06Gamze06

Çabayı Komşundan Bekleme
Platin Üye
4 Ağu 2019
323
115,487
93
28
İstanbul

İtibar Puanı:

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

Şu resimdeki modeli al başka bir şey yapmana gerek yok. Bunu alırsan eğer zaten yatak odanın asaleti tüm eve yeter ?
HAhaha tamam bakacağım ? Zaten bende bunu gördüğümden beri aklımdan çıkmıyor televizyonlu dolap.

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Ayhhh çok güzellll.
Gerçek gucci değildir herhalde zaten mobilya üretmiyorlar ?
Takımın ismini gucci yapmışlar ?
Ayhhh çok güzellll.
Gerçek gucci değildir herhalde zaten mobilya üretmiyorlar ?
Takımın ismini gucci yapmışlar ?
Versace'nın üretmiş olduğu mobilyalardan esinlenmişler gibi geliyor bana. Ama bunu türkiye'de satıyorlar bir kaç ay önce görmüştüm. Versace ve Gucci'yi boşver bizim çok kaliteli ve güzel mobilyalar üreten yerli firmalarımız var onlar sadece marka olarak isim yapmış ama bizim mobilya firmalarımız tüm dünya'da isim yapmış halde. Onun için bizim @istikbal @Bellona @EnzaHome vb... mobilya firmalarımız daha güzel mobilyalar üretiyorlar...