Mobilya Haberleri Mobilyada KDV indirimi devam ediyor

SinemBahsude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
182
63,706
93
izmir

İtibar Puanı:

Mobilyada KDV indirimi devam ediyor
modalifekdvindirimi-min.png

Mobilya’da KDV indirimi için resmi bir açıklama gelmedi. Mobilyada KDV indirimi 30 Haziranda bitmesine rağmen Modalife Mobilya’da KDV indirimi devam ediyor.
Modalife, Kdv indirimi bitmesine rağmen kdv indirimi fiyatlarıyla ürünlerini tüketiciye sunuyor. Modalife Mobilya, Temmuz ayında mobilya modellerinde KDV indirimlerine ek olarak ilave indirimler ve bir günde teslim fırsatı sunuyor...

Mobilya sektörünün lider kuruluşlarından Modalife hem üretim, hem dağıtım, hemde kurulum aşamasında müşteri memnuniyeti ön planda tutuyor. Modalife kaliteyi uygun fiyatla buluşturup önemli bir hizmeti müşterinin ayağına getiriyor.

Modalife’ın mobilya tasarımları farklı konseptlerle tüketicileriyle buluşuyor. Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, Yatak Odası Takımı, Genç Odası Takımı ve Tamamlayıcı Pratik Mobilya konseptlerinde 1000’e yakın ürün çeşidi bulunuyor. Modalife Mobilya ile kullanılan ürünler, sağlıklı ve estetik tasarımı bir araya getiriyor.

Modalife Mobilya ürünlerinde yapılan KDV indirim kampanyası mobilya sektörünü hareketlendireceğe benziyor.

Tüketiciler Mobilya kampanyaları için Modalife Mobilya’nın resmi web sitesi www.modalife.com web sitesinden ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilir..

Son düzenleme:

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

Yavaş yavaş diğer firmalarda yapıyor sanki. Bugün televizyonda başka mobilya şirketlerininde kdv indirimini yapmaya başladıklarını gördüm.

Aynen bende bugün televizyonda gördüm diğer firmalarda KDV indirimine başlamışlar. Hepsi rekabet içinde oldukları için diğer firmalarda yapacaktır bence KDV indirimi.

IkinciOrhan

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Tem 2019
59
16,581
83
38
İstanbul

İtibar Puanı:

Bence KDV indirimi eğer herkese olmayacaksa bile bence yeni evlenenler yani evlilik cüzdanı ile gidince devlet veya mağazalar KDV indirimi yapsa çok güzel bir çalışma olur. Hem yeni evlenecek olan kişilere bir destek olur. Bu zamanda cidden evlenmek zor onun için çok güzel bir proje olacağını düşünüyorum.

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Bence KDV indirimi eğer herkese olmayacaksa bile bence yeni evlenenler yani evlilik cüzdanı ile gidince devlet veya mağazalar KDV indirimi yapsa çok güzel bir çalışma olur. Hem yeni evlenecek olan kişilere bir destek olur. Bu zamanda cidden evlenmek zor onun için çok güzel bir proje olacağını düşünüyorum.

Cidden çok güzel fikir bence ?

Geri
Üst Alt