Tavsiye Modalife Avrupa Midi Koltuk Takımı

LLonlehr

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ara 2020
11
786
78

İtibar Puanı:

Modalife Avrupa Midi Koltuk Takımı
Modalife Mobilya Avrupa Midi Koltuk Takımı modeli nasıl sizce? Modalife'in koltuk takımlarının kalitesi filan nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Modalife'in bu koltuk takımı hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?

Modalife-Avrupa-Midi-Koltuk-Takimi.jpg

Modalife-Avrupa-Midi-Koltuk-Takimi-Fiyati.jpg

Berfin Yılmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
107
27,465
93
Ankara

İtibar Puanı:

Farklı sitelerden de araştırdığım kadarıyla Modalife kötülenmiş hep. Neden ki?
Neden olabilir sizce? Bence çok güzel görünüyor, Avrupa midi koltuk takımı satın almadım veya kullanmadım, şunu biliyorum ki kimse markasını rencide edecek ürün üretmek istemez. O şikayet ve kötüleyenlerin şansına belki sorun olmuş olabilir. Size soruyorum siz modalife in sahibi olsaydınız bu şekilde hatalı bir ürün geldiğinde ürününüzü iade veya değişimini almazmıydınız? İnsanı memnun etmek zordur ondan bence bütçenize ve zevklerinize hitap ediyorsa dışardaki yorumları dikkate almadan en yakın Modalife mağazasına gidip veya telefonla irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. Bu şahsi düşüncem :kop:

Joshuajef

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Ocak 2021
4
615
78

İtibar Puanı:

Neden olabilir sizce? Bence çok güzel görünüyor, Avrupa midi koltuk takımı satın almadım veya kullanmadım, şunu biliyorum ki kimse markasını rencide edecek ürün üretmek istemez. O şikayet ve kötüleyenlerin şansına belki sorun olmuş olabilir. Size soruyorum siz modalife in sahibi olsaydınız bu şekilde hatalı bir ürün geldiğinde ürününüzü iade veya değişimini almazmıydınız? İnsanı memnun etmek zordur ondan bence bütçenize ve zevklerinize hitap ediyorsa dışardaki yorumları dikkate almadan en yakın Modalife mağazasına gidip veya telefonla irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. Bu şahsi düşüncem :kop:
çok açıklayıcı olmuş teşekkürler. 🤗

C

Cerry

Kayıtsız Kullanıcı

Alayım o zaman. 🤣

Geri
Üst Alt