Tavsiye - Modalife Demre Midi Koltuk Takımı | Forum Mobilya Takımları
Bey Azura

Karolinanst

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ara 2020
2
3
3

İtibar Puanı:

Modalife Demre Midi Koltuk Takımı
Modalife Mobilya Demre Midi Koltuk Takımı modeli hakkındaki görüşlerinizi ve varsa tecrübelerinizi yazabileceğiniz bir konu açmak istedim. Sizce kalite olsun veya koltuğun modeli olsun nasıl değerlendiyorsunuz bu koltuğu? Sizce bu fiyata bu Koltuk Takımı alınır mı? Modalife Demre Koltuk Takımının Özelliklerini, Fiyatını ve Resimlerini aşağıya ekliyorum.

Modalife Demre Koltuk Takımı Resimleri:

Modalife Mobilya Demre Koltuk Takımı Fiyatı: 8490 TL

Modalife Demre Koltuk Takımı Ürün Bilgisi ve Ölçüleri:

Tasarımı ve tarzıyla büyülü bir atmosfer oluşturmayı amaçlayan Demre, geniş oturum alanı ile size en rahat oturumu vaat ediyor.
- Takımımız 2 adet 3’lü koltuk 1 adet berjer ve opsiyonel puf’tan oluşmaktadır.
- Demre midi koltuk takımında, bu senenin en çok beğenilen gold görünümlü biye uygulamasını görebilirsiniz.
- Son yılların moda ve trendlerinden olan metal pirinç kaplama detayı, ‘Demre’nin ayaklarında da kullanılmıştır. Ayrıca pirinç kaplamanın altın metal görünümü sayesinde, evinize şıklık katmaktadır.
- İnce işciliği ile dikey kapitone detaylarını üçlü kollarında,berjerin sırt alt kısmında görebilirsiniz.
- Üçlü koltuklarında bulunan mekanizmanın 180 derece dönebilmesi sayesinde ister rahat geniş bir oturum, isterseniz de misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bir yatak elde edebilirsiniz. Ayrıca sırt kısmında bulunan mermer efektli suntalam sayesinde ürünü bir sehpa gibi kullanabilirsiniz.
- Süper yumuşak tuşeli kumaşları ve mükemmel çift renk kontrast geçişleri sayesinde rahatlık ve şıklığı bir araya getirmeyi amaçlamıştır.
- Modern hatlı berjeri vücut şekline ve ağırlığına göre şekil almasına mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar.
- Özel tasarım yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini kolayca temizleme imkanı sunar. Ayrıca ürünün daha uzun süreli kullanılması için gizli ayaklar ile ağır yüke karşı desteklenmiştir.
- Demre koltuk takımına web sitemiz üzerinden yada size en yakın modalife mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Modalife Demre Koltuk Takımı Tanıtım Videosu:
 
Two Piece Sets width=

Benzer konular

  • Two Piece Sets
  • Üst