Mobilya Yorumları ModaLife Mobilya Yorumları

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

modalife dan mobilya alan yazabilir mi? nasıl ürünleri?
bende bu yorumu takip ediyorum fiyatları uygun model ve kullanım açısından ileriye dönük baktığımız da kalite anlamında bilgilsi olan var mı?

Zülal

Öğretmen
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
56
22,155
83

İtibar Puanı:

ben açıkcası fiyat açısından beğeniyorum, ürün çeşitliliği ve bu sıralar sürekli mağaza açmalarıda ilerleme kat ettiğini gösteriyor. Bence uygun fiyata kdv indiriminden faydalanabileceğiniz bir firma.
çok mantıklı açıklama, hangi mobilya bu dünya da yok olmayacak ? böyle birşey yokken neden kaliteyi aramak istiyoruz anlamış değilim :D ben evin dekorasyonuna bakarım mobilyanın markasına değil :D

Kefeştatayyuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
26
7,166
78

İtibar Puanı:

Fabrikadan aracısız olarak halka satış yapan diğer firmalarla kıyasladığımızda uygun fiyatlara mobilya alabileceğiniz Türkiye'nin satış rekorları kıracağını düşündüğüm müşterisine hizmette sınır tanımayan mobilyacı.

GülümSeyen

Evli Mutlu Çocuklu
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
160
55,668
93

İtibar Puanı:

böyle giderse modalife türkiyenin en çok satış yapan mobilya şirketi olur. siz farkında olmayabilirsiniz ama internet e oldukça önem veriyorlar:)
tebrik ederim iyi yakalamışsınız bende öyle düşünüyorum eğer bu şekilde devam ederlerse pazar payını ele geçirmiş olurlar :D