Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

MODEF EXPO 2019

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.dekorazon.com

İtibar Puanı:

ben yüksek ihtimalle istanbuldaki fuarlara katılabilirim. inegöl biraz uzak geliyor. orada bir arkadaşım var gerçi istersem gidebiirim ama iş hayatı ile birlikte gidiş dönüş gözümde büyüyor.

SENAydin

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ben yüksek ihtimalle istanbuldaki fuarlara katılabilirim. inegöl biraz uzak geliyor. orada bir arkadaşım var gerçi istersem gidebiirim ama iş hayatı ile birlikte gidiş dönüş gözümde büyüyor.
biliyor musun içimden gelenleri söylemişsin :ROFLMAO:

Selin

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Aynen doğru bizde izmitten İstanbul'daki fuarlara daha zarzor gidiyoruz. Yani gittiğimede mutluyum ama bursa biraz zor gibi gözüküyor. Eğer ummadık bir anda isyerinden izin veya tatil gibi bir durum olursa uğramak isterim ama.

Züleyha601

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İnegöl köftesi yeme vakti geliyoor herhalde 😂

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!