Moderatör kesimleri başladı

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Kendisinin adını vermek istemiyorum kısa süre içinde kurban bayramı sebebi ile kesilmesi gereken koyunlarımızın içerisinde olan kod adı adı bende kalsın banlanacaktır. Bu bir uyarı mesajıdır. Lütfen emniyet kemerlerinizi bağlayınız, sonra neden kesildim ben, koyunmuyum ben, derseniz kebapçı ersan online olur. İtinayla Keseceğiz.
Demedi demesinler diye kamo oyuna açıklıyoruz. mODERATör kesimleri başladı! çok manyak ban atarım.

Aşk Partisi genel başkanlığından mobilyacı olduk millet ay'da drift yapıyor biz hala online olacağız. pesssssssssss

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

SinemBahsude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
182
63,706
93
izmir

İtibar Puanı:

AlminaGezer

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
56
18,662
83
İstanbul

İtibar Puanı:

devir mobil devri olmuş, herkesin telefonu elinden düşmüyor olduğunu yola çıkıp görebilirsiniz. kaldırımda durun ve 5dk bekleyin insanların elindeki telefonun ne kadar değerli olduğunu anlayın. böyle internetin heryerde olduğu 2019 yılında online olamamak nedir bilemedim. gerçekten bende şokkkkkkkke!

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
125
48,578
93

İtibar Puanı:

Bir tanesi zaten kendisi??
o kendisini biliyordur diye düşünüyorum. biz bakıyoruz ekrana ama o biliyordur. yani bence bir zahmet online olsun. aksi taktirde banlanacak olduğu için kızlar olarak talip olabiliriz bu duruma. sonrasını biliyorsunuz başa gelen çekilir ??

Geri
Üst Alt