Dekorasyon Fikirleri - Modern Avize Modelleri | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Dekorasyon Fikirleri Modern Avize Modelleri

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
270
37,654
93
Cologne/Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Modern Avize Modelleri
Modern avize modelleri evlerimize ışık oluyor..
Işıklandırma teknolojilerin her gün gelişmesi ile birlikte evimizin dekorasyonunda büyük önem taşıyan avizelerden ve yeni Modern Avize modellerinden bahsedeceğiz.

Evinizde ışıklandırmaya yön vererek evinizdeki dekorasyona yön verebilirsiniz. Renkli veya modern bir hale getirebilirsiniz odanızı. Evinizde yeniliğe ihtiyaç duyduğunuz anda ışıklandırmanızı değiştirerek ya da farklı bir yöne yön vererek farklı bir ortam oluşturabilirsiniz.

Dekoratif Avize Modelleri
Evinizi demodelikten ve sırdanlıktan kurtarıp daha modern bir eve çevirmek için çeşit çeşit şık avize modellerinden eviniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Evinizin belkide olmazsa olmazı avizeler ile evinizi daha farklı ve zengin bir ortama dönüştürebilirsiniz. Avizeler ile evimizin zarafeti ve şıklığını sağlaması yanında uzun yıllar boyunca evimizin ışıklandırmasında da kullanıyoruz. Dekorasyon tarzınıza uygun modeller seçip evinizin kalitesini bir üst seviyeye artırabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda canlı renkler avizelerde sık sık kullanılmaktadır.

Özellikle son zamanlarda Avize modelleri klasik avizeler değil de modern avizeler tercih edilmektedir. Modern avizeler daha çok loş ışıklı ve geniş çerçeveli olmaktadır. Örnekleri incelediğiniz zaman klasik tarz ve modern tarz arasındaki farkı göreceksiniz.

267

268

269

270

271
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
386
72,872
93
Izmir

İtibar Puanı:

Bir evin dekorasyonun zirvesi bence avize'dir. Dekorasyonu tamamlayan en büyük ürünlerden biri avize olduğu için odalarınızın tasarımına uygun ve modern avize modelleri kullanmak dekorasyonunuzu tamamlamak için çok önemli.
 

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
337
57,328
93

İtibar Puanı:

Two Piece Sets width=
  • Two Piece Sets
  • Üst