Modern Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Modern Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
220
26,374
93

İtibar Puanı:

Modern Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

Müstakbel eşinizle Modern Yatak Odası Dekorasyon fikirleri ile yeni bir hayata merhaba demek üzereyseniz, ya da yatak odanızdan çok sıkıldınız, biraz yenilik bize iyi gelecek diyenlerdenseniz sıra dışı ve modern yatak odası dekorasyon önerilerimiz, aradığınız ilhamı size getirecek.

Peki farklı yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı? Klasik kalıplardan, klasikleşen takım mobilyalardan kurtulmakla işe başlayabilirsiniz. Tek düze yatak odası takımlarından oluşan dekorasyonlar, yavaş yavaş yerini hem şık hem de işlevsel farklı parçaları bir araya getirerek oluşturulan modern bir yaklaşıma bırakıyor.

Evinizin en dinlendirici alanı olan yatak odanızda bir yandan sıra dışı çizgileri yakalamaya çalışırken bir yandan da huzur ve sakinliği korumak gerekiyor. Bunun için izlemeniz gereken en temel yol hareketli objeleri sakin renkler ile dengelemek olmalı.

Hareketli Duvarlar!

Yatak odası duvar dekorasyonunda klasikleşen tablolardan sıkıldıysanız bir de duvar raflarına şans verebilirsiniz. Yatağınızı yasladığınız duvara monte edeceğiniz raflara zevkinize uygun dekoratif objelerinizi, hoşunuza giden tablolarınızı yerleştirerek modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.


Kim demiş yatak odasında kitaplık olmaz diye?

362


İşte uykudan önce kitap okuma alışkanlığı olanların çok hoşuna gidecek bir dekorasyon fikri daha: Yatak odanıza konumlandıracağınız dekoratif bir kitaplık, hem tüm uyku öncesi kitap ve dergilerinizi elinizin altında tutmaya yardımcı olacak hem de küçük dekoratif aksesuarlarınızı, yatak odanıza ferah bir hava katmanızı sağlayacak bitkilerinizi yerleştirerek şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.
Sıra dışı aydınlatmalar ile sakin bir ambiyans yaratmak hiç zor değil!

363

Yatak odalarında ışığı dik açılarla yansıtan sarkıt avizeler yerine artık lambader, aplik, abajur gibi daha loş ve sakin bir ortam sağlayan aydınlatma ürünleri tercih ediliyor. Yatak odası aydınlatmasında da farklı çizgiler arayanlardansanız led aydınlatmanın farklı kullanımları tam size göre. Örneğin yatak başlığınıza saracağınız peri led aydınlatmalar yatak odası dekorasyonunuza romantik bir hava katacaktır. Ledli tablolar ise hem istediğiniz sakin ortamı sağlayacak hem de duvarlarınızı sıradanlıktan kurtaracaktır.

Gizlisi saklısı olmayan gardıroplar!

364

Son dönemin yükselen trendi cam kapaklı gardıroplar ile alışılmış çizgilerin dışına çıkmaya ne dersiniz? Cam kapaklar, hem yatak odanızı olduğundan daha geniş göstererek ferah bir ortam yaratmanıza yardımcı olacak hem de her aradığınızı kolayca bulabilmenize olanak sağlayacak. Tabi tüm bunların yanında sürekli derli toplu tutma zorunluluğu hissettireceğini de göz önünde bulundursanız iyi olur.

Dekorazon.com dan esintilerle.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
198
42,492
93

İtibar Puanı:

yatak odası dekorasyonu ile alakalı bu fikirler hayat kurtarır ama siz bizi evlendireceksiniz gibime geliyor. hep kocası olanlar için mi bizler ne olacağız :mad::LOL: müstekbal olmayan kocamız istikbalini bekliyor olabilir mi ?
 
Two Piece Sets width=
  • Two Piece Sets
  • Üst