DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Mondi Yatak Odası Takımları ve Fiyatları
Şimdi annemgilin kardeşime genç odası takımı alacaklarını bahsetmiştim bir önceki postumda eeee tabi sadece kardeşime değil ailem kendi Yatak odalarını yenileme kararı verdiler. Biz uzun zamandır mondi kullandığımız için gayet memnun kalmıştık onun için tekrar mondiden alıyoruz. Annem zaten 4-5 Modelle kadar düşürdü yatak odası dekorasyonlarını, annemi ben bildim bileli dünyanın en kararsız insanıdır ? onun içinzaten kendisininde beğenmiş olduğu bu 4-5 modelden birini seçmemi istedi bende karasız kaldığım için sizlere danışmak istedim ? Baktım olmuyor hepsini bir kağıda yazarım kura çekeriz hep beraber çıkanıda satın alırız.? Siz ama yinede güzel yorumlar ve tavsiyelerde bulunun kesin öyle yapacağım diye bir şey söylemiyorum. Neyse hadi geçelim Mondi Yatak odası takımlarına ve fiyat listelerine.

1- Mondi Country Yatak Odası Takımı

Fiyatı: 8190TL
326

2- Mondi Kemer Yatak Odası Takımı
Fiyatı: 5199TL
327

3- Mondi Aras Yatak Odası Takımı
Fiyatı: 8739TL
328

4- Mondi Buca Yatak Odası Takımı
Fiyatı: 5499TL
329

5- Mondi Ayasofya Yatak Odası Takımı
Fiyatı: 9826TL
330

EVEEET hepsi bu kadar zaten farketmişseniz eğer annem daha çok beyaz renkleri tercih ediyor. Eğer bildiğiniz güzel ve tavsiye etmek istediğiniz bu modellere yakın modeller varsa onlarıda tavisye edebilirsiniz. Annemin aklına biraz daha karıştırırım hem ??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt