Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Talha

Moderator
Yönetici
Katılım
23 Haz 2019
Mesajlar
82
Tepkime puanı
704
Puanları
83
Konum
Adana
Web Sitesi
www.talhakeremyilmaz.com
Belkide gün boyunca en çok vakit geçirdiğimiz odalardan birisi mutfaktır onun için mutfağınızın dekorasyonunu ne kadar güzel ve hoş olursa sizde o odada vakit geçirirken eziyet çekmemiş olursunuz. Mutfağınızı yenilemek isteyenler için ise muhteşem bir renk önerimiz var: Yeşil Elma…

Size tazelik hissi verecek olan yeşil elma renginden faydalanarak mutfağınızda daha ferah ve huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Mutfağınızın sırdanlığını kıracak olan Yeşil Elma renginin yanına beyaz rengini kullanarak renkleri dengeleyebilirsiniz. Beyaz ve Yeşil çok iyi uyum sağlayan iki farklı renktir.

Tavanınızda beyaz renk kullanarak yeşil renginin etkisini artıracaktır ve mutfağınıza ferahlık hissi verecektir. Yeşil elma renginin farklı tonlarınıda mutfağınızın bazı yerlerinde kullanabilirsiniz. Huzur veren bu renk aynı şekilde dekoratif objeler, Sofra takımları ve mutfak tekstillerinde kullanarak çok iyi sonuç alabilirsiniz.

Yeşil elma rengi mutfağınızdaki ahşap malzemeler ile de çok iyi uyum sağlayacaktır. Ahşap malzemeye sahip bir tezgah veya dolap kapakları yeşil renginin vurgusunu artıracaktır. Mutfağınızın dekorasyonunu tamamlamak için mobilya ve eşyalarınızda kırık beyaz rengini kullanabilirsiniz. Yeşil elmanın taze ve canlı tonu ile boyanan ana duvarlar, hazırlama ile yemek yeme alanı arasına beyaz rengi ile bir ayrım getirebilirsiniz. Yeşilin tonlarını kullanım alanlarına göre ton seçimi yapabilirsiniz örneğin hazırlama alanına daha açık tonlar, yemek yeme alanına ise daha koyu tonlar kullanabilirsiniz. Mutfağınızı boyatmadan öncede boyanızın özelliklerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Mutfakta oluşan nem ve yağ lekelerine önlem almak için su bazlı boyalar tercih etmelisiniz ve bu şekilde duvarlarınızın daha uzun süre yeni görünmesini sağlamış olursunuz. Bu özellikteki boyalar ile duvarınızda oluşacak leke ve çizikleri kolay bir şekilde nemli bir bez ile temizlemenize imkan sağlayacaktır.

Sizce resimdeki mutfaklar nasıl?

164165166167
 

FerideSancaktar

Aktif Üye
Katılım
24 Tem 2019
Mesajlar
33
Tepkime puanı
155
Puanları
33
Benim bir arkadaşım mutfağını bu tarzda tasarlamıştı ve cidden diğer evlerden bir farkınız oluyor. Şuan zamanda artık yeni evlerin mutfakları hep birbirine benziyor. Yani ben olsam bunun gibi farklı bir tarzda almak isterim mutfağımı.
 

FilizC.

Aktif Üye
Katılım
28 Tem 2019
Mesajlar
42
Tepkime puanı
156
Puanları
33
Konum
İstanbul
Ben pek yeşil rengini sevmiyorum. Bence yukarıdaki tıpatıp aynı tasarımda olup yeşil rengi yerine farklı bir renk olsada yine çok güzel bir ürün çıkar ortaya.
 

DamlaAslan35

Aktif Üye
Katılım
10 Ağu 2019
Mesajlar
46
Tepkime puanı
183
Puanları
33
Yaş
25
Konum
İstanbul
Yeşil rengi mutfak için en uygun renktir. Özellikle beyaz ve yeşil çok güzel bir uyum sağlıyor.
 

R4biaE.

Bronz Üye
Katılım
7 Ağu 2019
Mesajlar
23
Tepkime puanı
65
Puanları
13
Yaş
26
Konum
İstanbul
En sondan bir öncekinin duvar fayansları çok güzel. Benim evdede aynısı var ama bu renkte değil.
 
Üst