Mutfağınızda Yeşil elma rengi | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Karaca Çay Sever
Oyuncu Koltuğu

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
125
24,879
93
Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Mutfağınızda Yeşil elma rengi

Belkide gün boyunca en çok vakit geçirdiğimiz odalardan birisi mutfaktır onun için mutfak dekorasyonu ne kadar güzel ve hoş olursa sizde o odada vakit geçirirken eziyet çekmemiş olursunuz. Mutfağınızı yenilemek isteyenler için ise muhteşem bir renk önerimiz var: Yeşil Elma…

Size tazelik hissi verecek olan yeşil elma renginden faydalanarak mutfağınızda daha ferah ve huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Mutfağınızın sırdanlığını kıracak olan Yeşil Elma renginin yanına beyaz rengini kullanarak renkleri dengeleyebilirsiniz. Beyaz ve Yeşil çok iyi uyum sağlayan iki farklı renktir.

Tavanınızda beyaz renk kullanarak yeşil renginin etkisini artıracaktır ve mutfağınıza ferahlık hissi verecektir. Yeşil elma renginin farklı tonlarınıda mutfağınızın bazı yerlerinde kullanabilirsiniz. Huzur veren bu renk aynı şekilde dekoratif objeler, Sofra takımları ve mutfak tekstillerinde kullanarak çok iyi sonuç alabilirsiniz.

Yeşil elma rengi mutfağınızdaki ahşap malzemeler ile de çok iyi uyum sağlayacaktır. Ahşap malzemeye sahip bir tezgah veya dolap kapakları yeşil renginin vurgusunu artıracaktır. Mutfağınızın dekorasyonunu tamamlamak için mobilya ve eşyalarınızda kırık beyaz rengini kullanabilirsiniz. Yeşil elmanın taze ve canlı tonu ile boyanan ana duvarlar, hazırlama ile yemek yeme alanı arasına beyaz rengi ile bir ayrım getirebilirsiniz. Yeşilin tonlarını kullanım alanlarına göre ton seçimi yapabilirsiniz örneğin hazırlama alanına daha açık tonlar, yemek yeme alanına ise daha koyu tonlar kullanabilirsiniz. Mutfağınızı boyatmadan öncede boyanızın özelliklerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Mutfakta oluşan nem ve yağ lekelerine önlem almak için su bazlı boyalar tercih etmelisiniz ve bu şekilde duvarlarınızın daha uzun süre yeni görünmesini sağlamış olursunuz. Bu özellikteki boyalar ile duvarınızda oluşacak leke ve çizikleri kolay bir şekilde nemli bir bez ile temizlemenize imkan sağlayacaktır.

Sizce resimdeki mutfaklar nasıl?

164
165
166
167
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
237
44,188
93

İtibar Puanı:

Benim bir arkadaşım mutfağını bu tarzda tasarlamıştı ve cidden diğer evlerden bir farkınız oluyor. Şuan zamanda artık yeni evlerin mutfakları hep birbirine benziyor. Yani ben olsam bunun gibi farklı bir tarzda almak isterim mutfağımı.
 

Benzer konular

Üst