Mobilya Yorumları - Natuzzi Mobilya Yorumları | Sayfa 3 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Oyuncu Koltuğu

Mobilya Yorumları Natuzzi Mobilya Yorumları

DilaÇiftçi

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
20 Tem 2019
Mesajlar
129
Tepkime puanı
10,955
Puanları
93

İtibar Puanı:

Dünyada 298 mağaza, 434 galeri olmak üzere 732 satış noktası bulunan İtalyan deri oturma grubu üreticisi Natuzzi, Türkiye'de 8 yeni mağaza daha açacak.
İtalyan marka, böylece Türkiye'de 11 mağazaya ulaşacak. Geçen hafta ANSE alışveriş merkezinde Ankara'daki ilk mağazasını açan Natuzzi firmasının Ortadoğu Temsilcisi Mino Federico, firma olarak yatırım yapmaya karar verdikleri gelişmekte olan ülke pazarlarından bir tanesinin de Türkiye olduğunu belirterek, Türkiye'nin bir köprü ve vitrin görevi üstleneceğini söyledi. İstanbul'da Etiler ve Florya'da mağazaları olduğunu ifade eden Federico, Ankara'da açtıkları mağaza ile mağaza sayısını üçe çıkardıklarını kaydetti.
YÜZDE 32 PAYIMIZ VAR
İstanbul'da iki, Ankara'da da bir yeni mağaza daha açacaklarını belirten Federico "Antalya, İzmir, Bursa, Mersin ve Gaziantep'te de birer mağaza açacağız" dedi. Federico "Türkiye'nin deri ve kumaş koltuk ithalatı 300 milyon dolar tutarında. Biz bu pazarın yüzde 32'sini elimizde tutuyoruz ve bu payı yüzde 40'lara çıkarmaya çalışıyoruz'' dedi.
Star

Dünyanın en ünlü mobilya markası olarak bilinen Natuzzi, Fatih Kıral Mobilya ev sahipliğinde Türkiye'de... Farklı modelleri ile dikkat çeken Natuzzi İtalia koleksiyonu Fatih Kıral öncülüğünde görücüye çıkıyor.
Dünyadaki en önemli mobilya markalarının Türkiye'deki temsilcisi konumunda olan Fatih Kıral Mobilya, 50'yi aşkın markayı aynı çatı altında müşterileri ile buluşturuyor. Fatih Kıral Mobilya, Cemil Topuzlu'da açılacak Natuzzi Mağazasında mobilyada uyum ve konfor yaşam alanları ile buluşturacak.

Mobilya ile insan arasındaki uyumdan esinlenerek hazırlanan Natuzzi İtalia koleksiyonu, önemli tasarımcıların imzasını taşıyor. Maurizio Manzoni & Roberto Tapinassi by stüdyo Memo, Victor Vasiley, Claudio Bellini, Mauro Lipparini, Bernhardt & Vella gibi isimlerden oluşan tasarım ekibi doğal deri kumaşın dışında, konforda şaşırtan sonuçlar sunan yeni malzemeleri, yepyeni kaplamalar ile geliştiriyor.

Yılın Yıldızı Herman Kanepe
Uyum üzerine hazırlanmış olan yeni koleksiyonda yer alan Herman Kanepe, konfor, tasarım ve özel işçiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Natuzzi yemek odalarında
Victor Vasilev tarafından tasarlanan Leggero Koleksiyonu yemek alanları için vazgeçilmez olacak. Yemek masası, sandalye ve koltuk modellerinden oluşan koleksiyon tarzını konuşturuyor.
Natuzzi Editions
Konfor ve uyumun bir arada yansıdığı Natuzzi Editions mobilyada eşsiz deri kanepeler ve koltukların bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de. Natuzzi Editions, üretimi ve farklı tasarımları ile beğeniye sunulacak.
Kısacası @Natuzzi kaliteli mobilya üreticisi..
 

BENAN

Kaplumbağaya dikkat et...
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Ağu 2019
Mesajlar
250
Tepkime puanı
21,699
Puanları
93

İtibar Puanı:

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Ağu 2019
Mesajlar
113
Tepkime puanı
9,877
Puanları
93

İtibar Puanı:

Natuzzi nın mağazalarını göremiyoruz. bence sayılarını arttırmaları gerek.
 

Kıtmir

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
22
Tepkime puanı
2,694
Puanları
78

İtibar Puanı:

Natuzzi nın mağazalarını göremiyoruz. bence sayılarını arttırmaları gerek.
katılıyorum.

 
Üst