Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Ofisel XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri

Ofisel

Ofisel Büro Mobilya
Mobilya Üreticisi
22 Şub 2020
19
5,725
78
İZMİR

İtibar Puanı:

XPRİME Oyuncu Koltukları (1).png

Xprime Oyuncu Koltuğu Modelleri
Ofisel Markasına Bağlı ve Oyuncu Koltuğu Modelleri için özel olarak tasarlanmış ve jenerik bir marka haline gelmiş olan XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerinin diğer oyuncu koltuklarından ayıran bir çok özelliği yer alıyor.

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri, Piyasadaki Jenerik olmuş oyuncu koltuğu modelleri ile aynı kaliteyi barındırmak ile birlikte En uygun Fiyat avantajı ile 1.700-2.100 TL vermeden çok daha uygun fiyata Satın alma imkanınız olacaktır. Xprime Oyuncu Koltuklarında One ve King Olmak üzere şu anda satışta 2 adet Seri yer almaktadır. Aralarında çok küçük farklar yer alan Oyunu Koltuklarında Uzun Boylu ve kilolu kullanıcılar için Uyuncu Koltuğu Önerisinde Xprime King Serisi Oyuncu Koltuğunu önermekteyiz. Daha zayıf ve boyu 1.50 ile 1.75 arası için kesinlikle One Serisi Xprime Oyuncu Koltuğu modellerini önermekteyiz.

Piyasada ki Oyuncu Koltukları Modellerinde En fazla 4 renk seçeneği yer alırken, Xprime Oyuncu Koltuğu Modellerinde Farklı Renk seçeneği yer almaktadır. Gri, Pembe, Lila, Siyah, Yeşil gibi en çok tercih edilesi renklere genelde diğer koltuk firmalarında bulamaz iken Xprime Oyuncu Koltuklarında Tüm Serilerinde Farklı Renk Seçeneğine erişebilirsiniz.
XPRİME Oyuncu Koltukları Banner (1).png

One Serisi Xprime Oyuncu Koltukları ile King Serisi Xprime Oyuncu Koltukları arasında Sırt Yükselik farkı, Kolçak farkı gibi ufak detaylar yer almaktadır. King Serisi Oyuncu Koltuğu Modelinde 2D Kol kullanılmıştır. 2D Kol yukarı aşağı hareket kabiliyetinin yanı sıra Üst pedinin ileri geri hareketi de mevcut. King Serisinde kullanılan 2D Kol Üst Pedi özellikle Yumuşak bir doku ile yapılmış olup, daha yumuşak ve kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Tüm Xprime Oyuncu Koltukları modellerimizi incelemek için
tıklayınız linkinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Öncelikle Xprime Oyuncu Koltuklarıne gösterdiğiniz ilgiden dolayı Teşekkür ederiz. Gelen Yoğun Talep sebebiyle MobilyaTakimlari.com'a özel indirim kuponu hazırladık. Ofisel.com sitemizden ürünü satın alırken sepet alanında indirim kuponu alanına aşağıdaki İndirim kuponunu eklemeniz yeterlidir.

ofisel.com

İndirim Kuponu : MTC

Şimdiden Hayırlısı olsun

Ekli dosyalar

• XPRİME Oyuncu Koltukları (1).png
    XPRİME Oyuncu Koltukları (1).png
    340.7 KB · Görüntüleme: 64
Moderatör tarafında düzenlendi:

Faik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
37
6,628
83

İtibar Puanı:

üye olun dediniz üye de olduk :D alabilir miyiz bir kod lütfen sayın admin bey <3 :D
En azından şuanda bir şansınız oldu, @Ofisel in insiyatifinde :LOL: bu arada koltuk şekil belirtim 😂 ben baya bir oyuncu koltuğu aramıştım, sonra işin içinden çıkamadım çalışma koltuğu aldım ama oda şekil :ROFLMAO:

Faik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
37
6,628
83

İtibar Puanı:

ya bende yayıncılığa başlayacağım da , pc'ye çok para gitti . koltukta limitim kalmadı fazla . sonra forumlara bakarken birisinin önerisini gördüm bu koltuk hakkında cidden çok hoşuma gitti. bayıldım imaj olarak , rahatlık açısından da fena durmuyor.
yayıncılık derken bende oyun için aldığınızı sanmıştım, steam felan diye hayal ediyordum working mi 😂

mhmtkrgll

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Haz 2020
5
1,654
78

İtibar Puanı:

yayıncılık derken bende oyun için aldığınızı sanmıştım, steam felan diye hayal ediyordum working mi 😂

ya iş de oyun da :D çin'de yaşıyorum şu an. ağustos 8 de evde olacağım dönüyorum. işte sistemi dizdim ( çok para tuttu ) yayıncılığa başlayacağım. oyun falan da olacak tabi ki ,aynı zamanda editting falan. güzel rahat bir koltuk lazım. sonuçta saatler harcanacak pc de sağlık da mühim.

Faik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
37
6,628
83

İtibar Puanı:

ya iş de oyun da :D çin'de yaşıyorum şu an. ağustos 8 de evde olacağım dönüyorum. işte sistemi dizdim ( çok para tuttu ) yayıncılığa başlayacağım. oyun falan da olacak tabi ki ,aynı zamanda editting falan. güzel rahat bir koltuk lazım. sonuçta saatler harcanacak pc de sağlık da mühim.
Konu dışı: Hangi oyunlar 😂
ofisel ile tanışmadan 1 ay önce felan şunu almıştım, ancak içime sinmemişti. Şuan bu oyuncu koltuğunu görünce arka taraftaki o yastık olayı vs. çok iyi görünüyor. Kesinlikle tekrar alacak olsaydım o yastıklılardan alırdım çok pişmanım :LOL: Yastık şart diyorum.

mhmtkrgll

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Haz 2020
5
1,654
78

İtibar Puanı:

Konu dışı: Hangi oyunlar 😂
ofisel ile tanışmadan 1 ay önce felan şunu almıştım, ancak içime sinmemişti. Şuan bu oyuncu koltuğunu görünce arka taraftaki o yastık olayı vs. çok iyi görünüyor. Kesinlikle tekrar alacak olsaydım o yastıklılardan alırdım çok pişmanım :LOL: Yastık şart diyorum.
yastıksız koltuğa koltuk demem 😜 steam'de dünya kadar oyun var ya . 300 küsür , sırayla oynarız :D onun dışında lol falan da oynuyorum . dota en büyük zevklerimden. say say bitmez :D yayına gelirseniz hep beraber sırayla oynarız :D

Faik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
37
6,628
83

İtibar Puanı:

yastıksız koltuğa koltuk demem 😜 steam'de dünya kadar oyun var ya . 300 küsür , sırayla oynarız :D onun dışında lol falan da oynuyorum . dota en büyük zevklerimden. say say bitmez :D yayına gelirseniz hep beraber sırayla oynarız :D
yayın nedir? steam kullanmayalı sanırım 7yıl felan oldu :LOL: eski steamcılardanım left 4 dead 2 felan takılıyorduk zamanında, sonra sanırım iş hayatı girdi, derken manitalar felan anlarsın işte, gece alemi, derken koltuk döşeme işlerine, mobilya işine giridik :LOL::LOL::LOL: mobilyacıyız indirim kodu verilir :p:p

mhmtkrgll

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Haz 2020
5
1,654
78

İtibar Puanı:

yayın nedir? steam kullanmayalı sanırım 7yıl felan oldu :LOL: eski steamcılardanım left 4 dead 2 felan takılıyorduk zamanında, sonra sanırım iş hayatı girdi, derken manitalar felan anlarsın işte, gece alemi, derken koltuk döşeme işlerine, mobilya işine giridik :LOL::LOL::LOL: mobilyacıyız indirim kodu verilir :p:p

kodu bekliyorum :D twitch yayınları ya , oyun oynarken canlı yayın açıyorsun . :D

Geri
Üst Alt