Öneri Oyuncu Koltuğu önerisi, tavsiyesi 2020

Elif Özdemir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
196
57,127
93

İtibar Puanı:

Oyuncu Koltuğu önerisi, tavsiyesi 2020

Oyuncu koltuğu önerisi veya oyuncu koltuğu tavsiyesi arıyorum, önerebileceğiniz oyuncu koltuğu için şimdiden teşekkür ediyorum, erkek kardeşim videosunu görmüş, günlerdir başımın etini yedi, bende araştırma yapayım dedim, sizce ne yapmalıyım? kullanım açısından yaşı da 14 olduğu için karar vermekte zorluk çekiyorum.

Oyuncu koltuğu öneri rica edeceğim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

Mehmet Güneş

Kayıtsız Kullanıcı
Piyasa daki oyuncu koltuklarını inceledim bazılarının fiyatı çok yüksek bazılarınında kalitesi kötü. Yani orta sınıfa hitap edecek saçma özelliklerde olmayan oyuncu koltuğu önerisi bende arıyorum. Açıkcası 1 koltuğa 3000 tl verecek kadar gerizekalı değilim. Bu insanları anlamıyorum maliyeti kaç kuruş 3000tl koltuk mu olur? gerizekalı insanlar yüzünden ticaret çok yüksek faiş fiyatlara geldi. 3000tl ye araba alan insanlar var. 1500 TL ye inanın köşe takımlarını sıfırdan yaptırırım. Çok saçma yani..

CANFEZA

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
20
7,305
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Piyasa daki oyuncu koltuklarını inceledim bazılarının fiyatı çok yüksek bazılarınında kalitesi kötü. Yani orta sınıfa hitap edecek saçma özelliklerde olmayan oyuncu koltuğu önerisi bende arıyorum. Açıkcası 1 koltuğa 3000 tl verecek kadar gerizekalı değilim. Bu insanları anlamıyorum maliyeti kaç kuruş 3000tl koltuk mu olur? gerizekalı insanlar yüzünden ticaret çok yüksek faiş fiyatlara geldi. 3000tl ye araba alan insanlar var. 1500 TL ye inanın köşe takımlarını sıfırdan yaptırırım. Çok saçma yani..
:cak: :ok:

Geri
Üst Alt