Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu? Düzen

• Evet

Oy: 205 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    205

AliFatmaHasoğlu 

Emektar Üye
Platin Üye
22 Eyl 2019
108
33,290
93

İtibar Puanı:

Gabrielkax

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2020
17
3,203
78

İtibar Puanı:

J

JonyX

Kayıtsız Kullanıcı
Herkese merhaba, ben 2021 yılında üretilecek yeni bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. 2021 yılında demek istememin sebebi tasarım açısından yenilik. Mesele oyuncu koltuğunun kol dayama bölümlerinin yumuşak süngerli olmasını ve aynı zamanda koltuğunun terletmemesi "ön planda" oyuncu koltuğu arayışı söz konusu. Bu konuda önerilerinizi rica edebilirmiyim?

Vladimir

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2020
6
390
48

İtibar Puanı:

Herkese merhaba, ben 2021 yılında üretilecek yeni bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. 2021 yılında demek istememin sebebi tasarım açısından yenilik. Mesele oyuncu koltuğunun kol dayama bölümlerinin yumuşak süngerli olmasını ve aynı zamanda koltuğunun terletmemesi "ön planda" oyuncu koltuğu arayışı söz konusu. Bu konuda önerilerinizi rica edebilirmiyim?
bence biraz beklemen lazım :haha:

M

Meshut1123

Kayıtsız Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba, xfly kullanan var mı? 100 kg birisi için uygun mu?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Arkadaşlar merhaba, xfly kullanan var mı? 100 kg birisi için uygun mu?
100kg tüm oyuncu koltuklar taşır. :ok: onun üstü için birşey diyemem. 175kg için oyuncu koltuğu arayanı gördüm. :haha: Allah'dan 90 kg dayız.:clap: bize hepsi oluyor. Bu sizin sorununuz :cak::alsana::kas::hihi::haha:

Mert

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
39
8,690
83

İtibar Puanı:

Dün elime ulaşan Adore Max Office Racing Oyuncu ve Çalışma Koltuğu tavsiye ederim. Oyun veya normal pc başında uzun zaman geçirenler için kaliteli oyuncu koltuğu. Kumaşı çok güzel. Ayrıca kol kısmı da dirsekleri ağrıtmıyor.
Merhaba fiyatı ne kadar ?

AleshiaIrons

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ocak 2021
10
987
78

İtibar Puanı:

Merhaba fiyatı ne kadar ?
merhaba bende oyuncu koltuğu alacaktım, sonra çalışma koltuğu olsun dedim ve bunu almaya karar verdim. hatta hepsi burada ve adore mobilya diye bir sitede fiyatlara baktım. 1200 tl ile 1300 tl arasında fiyatı değişiyor. Açıkcası 1000tl civarında bir koltuk arıyordum. 1000tl olsaydı hemen sipariş verecektim. Ancak şuan araştırmaya devam edip eğer bulamazsam son çare 1200tl ye alacağım. Öğrenci olduğum için 200tl 1 aylık mutfak masrafım :deli1:

Geraldadeks

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ocak 2021
20
2,834
78

İtibar Puanı:

merhaba bende oyuncu koltuğu alacaktım, sonra çalışma koltuğu olsun dedim ve bunu almaya karar verdim. hatta hepsi burada ve adore mobilya diye bir sitede fiyatlara baktım. 1200 tl ile 1300 tl arasında fiyatı değişiyor. Açıkcası 1000tl civarında bir koltuk arıyordum. 1000tl olsaydı hemen sipariş verecektim. Ancak şuan araştırmaya devam edip eğer bulamazsam son çare 1200tl ye alacağım. Öğrenci olduğum için 200tl 1 aylık mutfak masrafım :deli1:
Çok mantıklı bende oyuncu koltuğu alacaktım, Asus ile ikea oyuncu koltuğu üretimi yapacakmış. İkea da genelde uygun fiyatlı ürünler oluyor. Sizce fiyatı nasıl olur?
Şurada bir haber okudum. Mobilya Haberleri - IKEA ve ASUS ROG; Oyuncu Koltuğu Mobilyaları Üretimi Yapacak
Asus zaten kaliteli ikeayı dünya tanıyor. Şuan alacağımız oyuncu koltuğundan daha iyi ve daha uygun bir fiyata çıkartır mı acaba? Diyelim ki ben şimdi satın aldım, bir daha ne zaman satın alacağım belli bile değil. Sandalye bu haftalık yenilemiyoruz.? Önerisi ve düşüncesi olan var mı? Beklemelimiyim yoksa şuan herhangi bir oyuncu koltuğu satın mı almalıyım?

Mert

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
39
8,690
83

İtibar Puanı:

:haha:

Geri
Üst Alt