Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu? Düzen

• Evet

Oy: 205 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    205

AleshiaIrons

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ocak 2021
10
987
78

İtibar Puanı:

Çok mantıklı bende oyuncu koltuğu alacaktım, Asus ile ikea oyuncu koltuğu üretimi yapacakmış. İkea da genelde uygun fiyatlı ürünler oluyor. Sizce fiyatı nasıl olur?
Şurada bir haber okudum. Mobilya Haberleri - IKEA ve ASUS ROG; Oyuncu Koltuğu Mobilyaları Üretimi Yapacak
Asus zaten kaliteli ikeayı dünya tanıyor. Şuan alacağımız oyuncu koltuğundan daha iyi ve daha uygun bir fiyata çıkartır mı acaba? Diyelim ki ben şimdi satın aldım, bir daha ne zaman satın alacağım belli bile değil. Sandalye bu haftalık yenilemiyoruz.? Önerisi ve düşüncesi olan var mı? Beklemelimiyim yoksa şuan herhangi bir oyuncu koltuğu satın mı almalıyım?
valla o iş uzar bence onu bekleme:bye:

Kırklareli

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
6
395
48

İtibar Puanı:

Arkadaşlar merhaba, oyuncu koltuğu satın alacağım. Kullandığınız oyuncu koltuğu veya rahat bir çalışma koltuğuda olabilir. Önerilerinizi rica edebilir miyim?
Bütçe çok önemli hocam, çok fazla oyuncu koltuğu veya çalışma koltuğu var. Fiyatlarda aynı şekilde çok değişken:)

Kathyliepe

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Kas 2020
8
790
78

İtibar Puanı:

Oyuncu Koltuğu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
26 Tem 2020
17
2,139
78
www.mobilyatakimlari.com

İtibar Puanı:

Paylaşım için teşekkürler, faydalı bilgiler edindim. ilk mesajda belirtmişsiniz HERMAN MILLER x LOGITECH G EMBODY GAMING CHAIR bu koltuk Türkiye de satılıyor mu?
Merhaba, Türkiye de görmedim, ancak yurt dışında satılıyor zaten tüm dünyaya kargo yaptıkları için 1495 dolar ödedekten sonra evinize kadar geliyor.
Ayrıca tanıtım videosunu incelemenizi öneririm. En alt kısımda eposta adresleri var, iletişime geçmenizde fayda var. Kargo süresi veya teslimat ne kadar sürdüğü hakkında bilgi almanızı öneririm. :ok:

Ücretsiz kargo ile Satın almak için : The Embody Gaming Chair by Herman Miller X Logitech G

Nakliye ve teslimat

Embody Oyun Koltuğu, Aeron Koltuğu ve Ollin Monitor Arm, bitişik ABD ve Kanada'da FedEx Ground aracılığıyla ücretsiz olarak gönderilir. Alaska, Hawaii, Porto Riko veya uzak konumlara ve adalara gönderilen siparişler için ek kargo ücretleri uygulanacaktır. Yükseltilmiş gönderim seçenekleri ek bir ücret karşılığında mevcuttur ve ödeme sırasında seçilebilir. Siparişiniz gönderildikten sonra e-postayla takip sağlanacaktır.

Embody Oyun Koltuğu ve Aeron Koltuğu tamamen monte edilmiş halde gönderilir. Ollin Monitör Kolu için basit montaj gereklidir.

Motia Oyun Masası, Birleşik Devletler'de tam hizmet Evde teslimat ile birlikte gönderilir. Bu teslimat yöntemi, seçtiğiniz odanıza yerleştirmeyi, montajı ve özel eğitimli beyaz eldiven uzmanları tarafından ambalaj malzemelerinin kaldırılmasını içerir. Tüm siparişiniz için Yerel Eve teslimat 199 $ 'dır. Alaska, Hawaii, Porto Riko, Kanada veya uzak konumlara ve adalara gönderilen siparişler için ek kargo ücretleri uygulanacaktır.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Porto Riko içindeki adreslere gönderim yapıyoruz; bazı sınırlamalar geçerlidir. Otellere gönderim yapamıyoruz, P.O. kutuları, APO (Ordu Postanesi), FPO (Filo Postanesi) veya DPO (Diplomatik Postane) hedefleri.

Daha fazla bilgi için lütfen 888 607 8804'ü arayın veya [email protected] adresine e-posta gönderin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BrowserGame

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Ocak 2021
2
415
48

İtibar Puanı:

Paylaşım çok güzel teşekkürler, faydalı bilgiler edindim. Bende oyuncu koltuğu alacaklara küçük bir öneride bulunmak istiyorum. Eğer bilgisayarda uzun süre zaman geçiyorsanız alacağınız oyuncu koltuğunun kol dayama bölümünün süngerli veya yumuşak süngerli olmasını tavsiye ederim. Bende oyun için bir koltuk almıştım aldığım koltuk kaliteli gibi görünüyordu. Sonrasında dirsek kısmımda kırmızılıklar oluştuğu için plastik sandalyeye geçtim. Şuan araştırma yapmaya devam ediyorum. Mause ile oynadığım için oyunları sağ kol sabit kalıyor. Otomatik olarak ağırlığı oyuncu koltuğunun dirsek kısmına verdiğimi fark ettim. Eğer oynayacağınız oyun mause ile oynanıyorsa kesinlikle kol dayama kısımları yumuşak modeller tercih etmenizi öneririm. Ben oyuncu koltuklarında 180 derece yatan veya 360 derece yatan gibi saçma muhabbet görmedim. Pc de uyumak gibi bir durumum yok. Bunu da saçma buluyorum. Özellik olarak oyuncu koltuğunun en önemli özelliği kumaşı ve kol dayama bölümüdür. Gerisi şekilden ibarettir. Eğer keyfinize düşkünseniz bence bu dediklerimi dikkate almanız sizin rahatlığınız için daha iyi olacaktır. Saygılar.

JaniceJet

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Ocak 2021
6
658
78

İtibar Puanı:

Paylaşım çok güzel teşekkürler, faydalı bilgiler edindim. Bende oyuncu koltuğu alacaklara küçük bir öneride bulunmak istiyorum. Eğer bilgisayarda uzun süre zaman geçiyorsanız alacağınız oyuncu koltuğunun kol dayama bölümünün süngerli veya yumuşak süngerli olmasını tavsiye ederim. Bende oyun için bir koltuk almıştım aldığım koltuk kaliteli gibi görünüyordu. Sonrasında dirsek kısmımda kırmızılıklar oluştuğu için plastik sandalyeye geçtim. Şuan araştırma yapmaya devam ediyorum. Mause ile oynadığım için oyunları sağ kol sabit kalıyor. Otomatik olarak ağırlığı oyuncu koltuğunun dirsek kısmına verdiğimi fark ettim. Eğer oynayacağınız oyun mause ile oynanıyorsa kesinlikle kol dayama kısımları yumuşak modeller tercih etmenizi öneririm. Ben oyuncu koltuklarında 180 derece yatan veya 360 derece yatan gibi saçma muhabbet görmedim. Pc de uyumak gibi bir durumum yok. Bunu da saçma buluyorum. Özellik olarak oyuncu koltuğunun en önemli özelliği kumaşı ve kol dayama bölümüdür. Gerisi şekilden ibarettir. Eğer keyfinize düşkünseniz bence bu dediklerimi dikkate almanız sizin rahatlığınız için daha iyi olacaktır. Saygılar.
teşekkürler ilgi çekici bir açıklama bunu mantıklı buldum. :cak:

Anandpoene

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ocak 2021
14
1,867
78

İtibar Puanı:

Brawoo! 👏👏👏

Geri
Üst Alt