Güncel - Oyuncu koltuğu yorumları 2020 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Karaca Çay Sever
Oyuncu Koltuğu

Güncel Oyuncu koltuğu yorumları 2020

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
21 Haz 2019
677
78,701
93
37
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Oyuncu koltuğu yorumları 2020
Oyuncu koltuğu yorumları 2020 bölümüne hoşgeldiniz, bu bölümümüz de Oyuncu koltuğu yorumları 2020 ile ilgili düşüncelerinizi veya tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz. Oyuncu koltuğu sizce nasıl yorumlanır? Yoksa daha önce Oyuncu koltuğu ile tanışmadınız mı? İşte Oyuncu koltuğu severlerin yorumlarının toplandığı forumumuz da birbirinden farklı Oyuncu koltuğu yorumları, Oyuncu Koltuğu Mobilya Takımları güvencesiyle sizlerle.
Oyuncu koltuğu kullanan ve değerli tavsiyelerini bizlerle paylaşan tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

Oyuncu koltuğu kullananlara sorduğumuz sorular:
  1. Hangi marka Oyuncu koltuğu kullanıyorsunuz?
  2. Hangi Oyuncu koltuğunu önerirsiniz?
  3. Oyuncu koltuğunda aradığınız özellikler?
  4. Oyuncu koltuğunda olmazsa olmazlarınız neler?
  5. Oyuncu koltuğu sizce nasıl tasarlanmalı?

YAKUZA

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
1
206
28

İtibar Puanı:

Bence oyuncu koltuğu dendiği zaman rahat olacak en önemlisi de oturduğunda seni içine alacak bir koltuk. Hani lüks arabalara bindiğiniz de sizi içerisine alan oturduğunuz da kendinizi zengin hissettiğiniz oyuncu koltuğu olması aradığım en önemli özelliklerden. Ayrıca oyuncu koltuklarının kollarını yumuşak malzemeden yapılması gerekiyor dirseklerin ağrımaması için.

Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
23 Kas 2019
3
295
48

İtibar Puanı:

Oyuncu koltuğunda aradığım özellik ayaklarının kaliteli olması. Çünkü kısa süre sonra tahrip olup sandalyenin çöpe gitmemesi lazım. daha önce aldım ayaklarda sorun yaşadım. Ayrıca kaldırma indirme mekanizması bozuk gelen bir oyuncu koltuğum oldu. Firma iade edebilirsin dedi ama ben onunla uğraşmadım bozuk olarak kullanıyorum :)

Haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
3
517
78

İtibar Puanı:

oyuncu koltuğunda aradığım özellik otururken kalkarken gıcırtı çıkartmaması.. ayar oluyorum, gece evde herkes yattığında cayırtı söz konusu olunca evdekiler rahatsız oluyor. o kadar fazla ses çıkartmaması veya gece 4 de koltuğa oturulabileceği hesaplanarak tasarlanmasını öneririm..