Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Özgün tasarımlı tişörtler

olierdem

Özgün kişiye özel
Platin Üye
22 Haz 2022
3
421
48
Konak / izmir
link.dolap.com

İtibar Puanı:

Özgün tasarımlı tişörtler

132E083B-66AD-4DD5-93A3-9BC288F96DB5.jpg

%100 pamuk, 1. sınıf kaliteli penyedir. Kumaş dokusu yumuşak ve esnektir.
Tişört önceden yıkanmış olarak gelir, böylece önerilen yıkama sonrası çekme yapma olasılığı çok düşüktür.

Kumaş üretiminde kullanılan boyalar, sertifikalı ve güvenlidir; insan sağlığına zarar vermez.

Emprime / Serigrafi tekniğini kullanıyoruz. Bu, hava alan bir baskı türüdür. Dokunduğunuzda plastik değil, çoğunlukla yumuşak bir his verir, çünkü kumaşla tamamen bütünleşiktir.

Baskılarımız sonsuza kadar solmaz diye bir iddiamız yok, ama çoğu baskılı tişörtten çok daha uzun ömürlü olacağına emin olabilirsin.

Kullanılan boyalar tamamen sertifikalı ve sağlıklıdır.

Yıkama talimatları için kullanılan kaba etiketler bizde yok. Etiketi kaldırdık, talimatları baskıyla yazdık. Artık rahatsız edemeyecek.
Ensesinde süet puftan yapılma, az belli olan, küçük bir Kaft logosu bulunur.

Kargo 3 iş günü
Özel tasarım 7 iş günüdür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
A

Attila T.

Kayıtsız Kullanıcı
132E083B-66AD-4DD5-93A3-9BC288F96DB5.jpg

%100 pamuk, 1. sınıf kaliteli penyedir. Kumaş dokusu yumuşak ve esnektir.
Tişört önceden yıkanmış olarak gelir, böylece önerilen yıkama sonrası çekme yapma olasılığı çok düşüktür.

Kumaş üretiminde kullanılan boyalar, sertifikalı ve güvenlidir; insan sağlığına zarar vermez.

Emprime / Serigrafi tekniğini kullanıyoruz. Bu, hava alan bir baskı türüdür. Dokunduğunuzda plastik değil, çoğunlukla yumuşak bir his verir, çünkü kumaşla tamamen bütünleşiktir.

Baskılarımız sonsuza kadar solmaz diye bir iddiamız yok, ama çoğu baskılı tişörtten çok daha uzun ömürlü olacağına emin olabilirsin.

Kullanılan boyalar tamamen sertifikalı ve sağlıklıdır.

Yıkama talimatları için kullanılan kaba etiketler bizde yok. Etiketi kaldırdık, talimatları baskıyla yazdık. Artık rahatsız edemeyecek.
Ensesinde süet puftan yapılma, az belli olan, küçük bir Kaft logosu bulunur.

Kargo 3 iş günü
Özel tasarım 7 iş günüdür.

olierdem

Özgün kişiye özel
Platin Üye
22 Haz 2022
3
421
48
Konak / izmir
link.dolap.com

İtibar Puanı:

olierdem

Özgün kişiye özel
Platin Üye
22 Haz 2022
3
421
48
Konak / izmir
link.dolap.com

İtibar Puanı:

Pamuk ve ürün kalitesi inanılmaz derecede güzel ve calismalar bastan çıkarıcı ve dikkat çekici herkesin almasını tavsiye ederim
teşekkür ederiz Hasan bey
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sanatçının dijital tablolarını almıştım. Tişört baskılarını görünce çok mutlu oldum. Kargo çok hızlı. Ayrıca ürün kalitesi çok iyi herkese tavsiye ederim.
Teşekkürler şeyda hanım 💐

Tshirt aldım kalitesi çok iyi ve satış sonrası hizmeti harika çok teşekkür ediyorummm.
Teşekkür ederiz Mustafa bey iyi günler de kullanın

Tasarımlar çok özgün, kumaş kalitesini çok beğendim. Yakın kız arkadaşlarım için de sipariş verdim. Ellerinize sağlık 🌻🙏🏻
İyi günler de kullanı Bengü hanım

Bayıldım çok teşekkür ederim🙏
Biz teşekkür ederiz