Petibör bisküvi kalori

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 90 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    90

Zeynep Öztürk

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2019
8
1,603
78

İtibar Puanı:

Petibör bisküvi kalori
Petibör bisküvi kalorisi, bisküvinin boyutuna, markasına ve içerdiği malzemelere bağlı olarak değişebilir. Ancak, genel olarak standart bir petibör bisküvinin kalorisi yaklaşık 35-40 kalori arasındadır. Bu değer, 1 adet petibör bisküvi için geçerlidir ve bisküvinin büyüklüğüne ve kalınlığına bağlı olarak değişebilir. Petibör bisküvi, genellikle hafif bir tatlı krizinde veya ara öğünlerde tüketilen bir atıştırmalıktır ve kalorisi nispeten düşüktür. Ancak, tüketilen miktarı dikkate alarak, tüm atıştırmalıklarda olduğu gibi, fazla miktarda tüketildiğinde kalori alımını artırabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

FerSude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
85
33,729
83

İtibar Puanı:

Petibör bisküvinin 100 gramında 437 kcal kalori varmış ? Yani kim demiş onu bilmiyorum ama petibör ile zayıflamak kolay olmasa gerek ? Dengeli ve Sağlıklı beslenmek çok önemli ve petibör bisküvilerin de çok sağlıklı olabileceğini düşünemiyorum :) Onun yerine Un ve şekeri azaltarak ve sağlıklı beslenerek kilo vermek daha kolay olacağını düşünüyorum. Şekeri kesmekten bahsederken komple kesmekten bahsediyorum yani paketli gıdaların arkasında besin değerlerinde şeker kısmında 0 yazıyor olması lazım :D Tabi en önemlisi de bol bol su içmek :D

Osman Demir

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
42
252
53

İtibar Puanı:

Petibör bisküvi kalori değeri genellikle markasına ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ortalama bir petibör bisküvi yaklaşık olarak 40-45 kalori içermektedir. Ancak bu değer markaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca bisküvilerin üzerinde bulunan ambalajlarda genellikle kalori değerleri ile ilgili bilgiye de yer verilmektedir. Bu nedenle, etiket bilgilerini kontrol ederek daha kesin bir kalori değeri öğrenebilirsiniz.

Geri
Üst Alt