Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 178 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    178

Erkan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Haz 2019
65
23,295
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Puf satın almak istiyorum önerileriniz?

Puf, evlerde ve ofislerde kullanılan dekoratif bir mobilyadır ve birçok farklı türü bulunmaktadır. Puf seçerken aşağıdaki önerileri göz önünde bulundurabilirsiniz:
  1. Boyut: Pufun kullanılacağı alana uygun boyutta bir puf seçmek önemlidir. Küçük bir alanda büyük bir puf kullanmak, alandaki dengesizliğe neden olabilir.
  2. Kullanım Amacı: Pufun kullanım amacına göre farklı türleri bulunmaktadır. Oturma, ayaklarınızı dinlendirme ya da dekoratif amaçlı kullanım gibi farklı ihtiyaçlar için farklı puf türleri mevcuttur.
  3. Dolum: Pufun dolgusu da önemlidir. Yumuşak bir dolgu malzemesi, konforlu bir oturma alanı sağlar. Köpük, boncuk gibi malzemeler kullanılabilir.
  4. Kumaş: Pufun kumaşı da önemlidir. Kullanım amacına, renk ve tasarım tercihinize uygun bir kumaş seçmek, dekorasyonunuzu tamamlar. Bez, kadife, deri, süet gibi farklı kumaş seçenekleri mevcuttur.
  5. Fiyat: Puf fiyatları, marka, boyut, dolgu malzemesi ve kumaşa göre değişebilir. Bütçenize uygun bir puf seçmek, maddi açıdan sizi zorlamayacaktır.
Bu önerileri göz önünde bulundurarak, sizin için en uygun pufu seçebilirsiniz. Ayrıca, kaliteli bir mobilya satıcısından alışveriş yaparak, pufunuzun uzun ömürlü olmasını ve yüksek kalitede olmasını sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlar Puf Kullananlar deneyimlerini paylaşıp yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Türkiye'de birçok marka, farklı tarz ve özelliklerde puf modelleri sunmaktadır. İşte Türkiye'de puf satın alabileceğiniz bazı markalar:
  1. İstikbal: Türkiye'de en yaygın mobilya markalarından biri olan İstikbal, çeşitli boyutlarda, renklerde ve tarzlarda puf modelleri sunmaktadır.
  2. Bellona: Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından biri olan Bellona, puf koleksiyonunda modern ve şık tasarımlar sunmaktadır.
  3. Enza Home: Enza Home, ev dekorasyonu konusunda özel tasarımlar sunan bir markadır. Puf koleksiyonunda, çeşitli renklerde ve farklı boyutlarda seçenekler bulunmaktadır.
  4. Koçtaş: Koçtaş, uygun fiyatlı mobilya seçenekleri sunan bir mağazadır. Puf koleksiyonunda, uygun fiyatlı ve renkli seçenekler bulunmaktadır.
  5. Vivense: Vivense, modern ve minimalist tasarımlarıyla bilinen bir mobilya markasıdır. Puf koleksiyonunda da bu tasarım anlayışı yansıtılmaktadır.
  6. English Home: English Home, şık ve klasik tasarımlarıyla tanınan bir markadır. Puf koleksiyonunda da bu tarzı yansıtan seçenekler mevcuttur.
Yukarıdaki markalar, Türkiye'de puf satın alabileceğiniz popüler markalardan sadece birkaçıdır. Mobilya mağazalarında ve online alışveriş sitelerinde daha birçok marka ve model arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Son düzenleme:

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.

Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.

Aynen Kesinlikle Katılıyorum Almanya'da bir arkadaşımda var büyük olunca daha kullanışlı ve güzel oluyor.

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

Screenshot_20190715_191314.jpg

Büyük derken bundan mı bahsediyorsunuz?

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

EmelAndırır

Ye kürküm ye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
232
83,923
93

İtibar Puanı:

Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.
(y)

FreeDevs

Kitap sev3r
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
214
69,975
93

İtibar Puanı:

Jale

Deniz ve Kumsal
Kayıtlı Kullanıcı
30 Eyl 2019
306
102,964
93
Moda/Kadiköy

İtibar Puanı:

bence puf alıyorsanız dikkatli olun biz aldık resimdeki ile aynı değil :D