Mert

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
39
8,690
83

İtibar Puanı:

Rüya değil Film sanki
Şu son bir kaç gündür artık Rüya üstü şeyler görmeye başladım. Şuan uyku düzenim çok bozuldu ve çok garip şeyler yaşamaya başladım. Önceden Uyku düzenim bozuk değilken çok kaliteli ve gerçeğe dönük rüyalar görürdüm. Şu son 1-1,5 aydır ama Uyku düzenim çok bozuldu. Bazı günler günde sadece 1-2 saat bazı günler ise hiç uyumadım. Uyumadığım günlerde ama uykusuzluk hiç olmuyordu. Kendimi sanki kendimin imparatoru gibi hissediyordum. Güç bendeydi o kadar güç bendeydik ki kendim de her şeye hükmetmeye başlamıştım. Tüm kontrol bendeydi. Kan akışımı kalp atışımı her şeyi değiştirebiliyordum. istediğim takdir de beynimi her türlü manipüle edebiliyordum. Ne dersem beynim o duruma şartlanıyordu. Gözlerimi kapattığımda çok değişik şeyler görüyordum ve istediğim zaman o garip şeylerden sıyrılıp gerçeğe geçiş yapabiliyordum. Yani gözüm kapalı olmasına rağmen tüm odayı karanlık da olsa görebiliyordum. İki kaşım ortasının biraz üstünden izleyebiliyordum her yeri. Şimdi en son bir kaç gün önce de odamda farklı kişiler görmeye başladım. ilk başta biraz ürktüm ama sonrasında alıştım. Neyse iyice konuyu karıştırdım başlık ile konunun içeriği çok bağımsız oldu aslında neyse. Kısaca işte bu yaşadıklarımın ne tür bir açıklaması olabilir?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

nasıl yani şimdi odanda başka kişiler görüyorusun?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı: