FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

Salıncaklı Yatak Modelleri

Selam Arkadaşlar internette kısa bir süre önce rastladığım salıncaklı yatak modellerini gördükten sonra adeta hayran kaldım bu yataklara. Çok araştırdım bir kaç yatak modeli de buldum ama kararsız kaldım. Türkiye'de yaptığım araştırmalara göre bu yatağı satan bir üretici veya tedarikçi yok onun için bende yurt dışında araştırmaya başladım ve alibaba'da bu yatak modellerinin satıldığını keşfettim. Buraya kadar her şey güzel ama maalesef benim internette gezinirken rastladığım modeller satılmıyor. Şimdi asıl sormak istediğim soru ise alibaba'dan modeller arasında beğendiğim bir yatak siparişi yapsam mı yoksa asıl gerçekten beğendiğim modellerden olan yatağı türkiye'de özel olarak bir mobilyacıya yaptırsam mı daha iyi olur? Gerçi maaliyeti ne kadar dır bilmiyorum ama alibaba'da yatağın fiyatı 2000-3000 dolar arası olduğu yazıyor. Yani bu fiyat aralığında veya daha yüksek (olsada olur çünkü en azından beğendiğim bir model olur) fiyata yaptırılabilir mi türkiye'de?
Şimdi size kısaca önce satışı bulamadığım ama yatak olarak modelini çok beğendiğim salıncaklı yatakların resimlerini paylaşıyorum.

Salingacli-Yatak.jpg

Sallanan-yatak-2.jpg

Sallanan-yatak-3.jpg

Sallanan-yatak.jpg

Model olarak bu yatakları gerçekten çok beğendim. Şimdi ise alibaba'da satılan iki tane model paylaşıyorum.

Sallanan-Yatak-2000-3000-Dolar.jpg

Bunun fiyatı 2000 ile 3000 dolar arasıymış.

Bu ise biliyorum yatak değil ama bahçe için kullanılabilecek bir salıncaklı koltuk ve aynı zamanda yatak oluyor. Bunun fiyatı 90-100 dolar diye yazıyordu.
Salincakli-Bahce-Yatagi-1.jpg
Salincakli-Bahce-Yatagi-2.jpg

Şimdi sizce alibaba'dan mı sipariş vereyim yoksa türkiye'de özel olarak üretim mi yaptırmak mantıklı olur? Eğer Türkiye'de yaptıracaksamda sizce hangi model daha iyi olur?

Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

Yaaani bana soracak olursan hiç alibaba ile filan uğraşma zaten pekte güzel değil senin ilk gösterdiğin modellere göre. Türkiye'de ya aynı fiyatta hatta belkide daha uzua bile yaptırabilirsin bence. Yaptıracaksanda birinci veya dördüncü modeli seç.

FilizC.

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
247
84,014
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Canım bence hiç uğraşma alibaba ile gelip gelmeyeceği ve kalitesi hakkında pek fazla bilgin de yok. Gelse bile kalitelide olsa kim kuracak o yatağı. En iyisi sen Türkiye'de özel yaptır hem kalitesini kendin ayarlarsın hem kurmak için uğraşmazsın. Ayrıca paranda türkiyede kalmış olur :D ikinci veya dördüncü modeli yaptır :D :D :D

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

normal yatak odası takımına tekabül ediyor. fiyatı çok yüksek tek düşündüğüm dayanıklılık konusu.
Kendim Özel yaptırısam yatağı en iyi malzemeden yaptıracağım.

bende istiyorumm yaa çok güzel sallanabiliyor mu gerçekten ilk defa görüyorum.
Sence? ? Adı üstünde sallanan yatak ?

Yaaani bana soracak olursan hiç alibaba ile filan uğraşma zaten pekte güzel değil senin ilk gösterdiğin modellere göre. Türkiye'de ya aynı fiyatta hatta belkide daha uzua bile yaptırabilirsin bence. Yaptıracaksanda birinci veya dördüncü modeli seç.
Bende çok tedirginim bu konuda yatağın kalitesi filan nasıl hiç fikrim yoook.

Sallarsan sallanır tabiii biraz aksiyon gerek ?
Hahahahah ?

en üstteki güzel de diğerleri düşündürücü.
Aynen en üstekini bende beğendim :D

Geri
Üst Alt