Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 6 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

SENAydin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
67
23,619
83

İtibar Puanı:

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı
Salon dekorasyonu nasıl olmalı ile alakalı çıkmazdayım. Sizce Salon dekorasyonu nasıl olmalı, Salonumuz 25 metre kare olduğu için dekorasyonda karışıklık yaşıyorum.. Konforlu ve rahat olsun istiyorum.
Salonlar, duvar zemini, döşeme kaplaması, tavan dekoru, mobilya ve aksesuarlar, dokular, renkler, formlar ve dahası ile ilgili detayların göz önünde bulundurulduğu evin en özenilen biricik ortak yaşam alanı olduğu için çok düşünüyorum...

Çünkü yatak odası seçimi gibi değil, gelen herkes oraya girdiği için kafam çok karışık ne yapsam ne etsem işin içinden çıkamadım.. minimalist ve sofistike yaklaşımla salon dekorasyonunda eve gelen arkadaşlarıma aileme geldikleri zaman wuww demelerini istiyorum. İç mimar değilim ama biraz detaycı ve ince düşünürüm.
Öncelikli tercihim akdeniz stil gibi farklı stil öğeleri bir araya getirerek bir uyum sağlamak. Özellikle salon dekorasyonunda yenilik yapmak ve evimi düzenlerken daha ferah ve iç açıcı bir atmosfer oluşturmak amacındayım. Bir kedim var ve onunla yaşadığım için kendi stilimi oluşturmak istiyorum. Bu konuda biraz detay vermemin sebebi önerileriniz. fikirleriniz için şimdiden çok teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
299
102,601
93

İtibar Puanı:

25 metre kare oda için bence sade ve az eşya kullanman çok daha kullanışlı olur,bir de kedin varsa ona geniş alan açman
lazım kedide sıkılmasın sıkış sıkış eşyalarla :)

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

25 metre kare oda için bence sade ve az eşya kullanman çok daha kullanışlı olur,bir de kedin varsa ona geniş alan açman
lazım kedide sıkılmasın sıkış sıkış eşyalarla :)
Kesinlikle doğru odanın ferah olması daha iyi olur

Queen

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
69
21,202
83

İtibar Puanı:

bence odanın genişliğine dikkat etmelisiniz yaşam alanınızı daraltmak mutsuzluğunuzun ve stressin başlangıç aşaması.
en püf nokta burası gerisi sizin tercihinize kalır. bu yaşam alanının daralmasına sebep olacak herşeyden uzak olmanız faydanızadır.

Erda

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
60
20,670
83

İtibar Puanı:

Modern-Salon-Dekorasyon-Modelleri.jpg

Modern Salon Dekorasyonu: Koyu renklerin hakim olduğu salon dizaynında televizyon askı aparatı ile duvara monte edilmiş, gri renk mobilyalar ve siyah deri orta sehpanın yanı sıra geniş camda açık renk perdeler tercih edilerek mükemmel bir salon dekorasyonu ortaya çıkarılmış. Özellikle koyu renk seviyorsanız bunuda beğenebilirsiniz.

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

Modern Salon Dekorasyonu: Koyu renklerin hakim olduğu salon dizaynında televizyon askı aparatı ile duvara monte edilmiş, gri renk mobilyalar ve siyah deri orta sehpanın yanı sıra geniş camda açık renk perdeler tercih edilerek mükemmel bir salon dekorasyonu ortaya çıkarılmış. Özellikle koyu renk seviyorsanız bunuda beğenebilirsiniz.
Aşırı güzel çok beğendim ???

FilizC.

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
247
84,014
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Salon dekorasyonu olarak bütünlük açısından çok iyi.

Geri
Üst Alt