Salon Mobilya Takımları | Mobilya Takımları | Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri 0322 613 45 45

R4biaE.

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Selaaam herkese 😃
Salonum için yeni mobilya takımları alacağım. Sizlere danışıp hem yeni trendleri öğrenmek hem de fikir alışverişi yapmak istedim. Odamı biraz tanıtacak olursam salonum 35metrekare bir duvarı 7 metre diğer duvarı 5 Metre. Duvarın birinde balkona çıkış için kapı ve cam var diğer duvarda ise sadece bir tane cam var yani sadece iki cephe dışarı bakıyor diğer iki duvar ise kapalı.
Aslında tarz olarak bu sefer daha sade bir tasarım düşünüyorum fazla kalabalık olup gözümüzü yormasın. Oda ne çok boş nede çok dolu olsun istemiyorum. Benim için en önemlisi ferah ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmak. Size birkaç örnek fotoğraf ta bırakacağım aşağıya ona göre benzer fikirler verirseniz daha hızlı sonuca ulaşırız herhalde.

Yani gerçi buda belki fazla sade olmuş gibi geldi bana 😂 işte ortalama bunun gibi ama bu kadar sade olmasın bence 😅

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çok sade olmamış mı?
Yani salon dediğin evin merkezidir ve tarzını sergileyebileceğin en iyi ortam salondur onun için ben pek sade sevmiyorum salonda. Diğer odalar olabilir ama salonda olmaması lazım.
katılıyorum bu nebiçim bir salon :D

EceYılmaz33

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Evin en önemli odası Salon orasıda sade olmaması lazım bence. Diğer odaları nasıl düzenlersen düzenle istediği kadar sade olabilir isterse hiç mobilya koyma ama salon evin merkezidir orası ihtişamlı durması gerekiyor tamam belki okadarda değil ama bilerekte odayı sadeleştirmemek lazım.

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin! Mobilya denildiğinde akla ilk gelen Mobilya Takımları