Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

R4biaE.

Bronz Üye
Selaaam herkese 😃
Salonum için yeni mobilya takımları alacağım. Sizlere danışıp hem yeni trendleri öğrenmek hem de fikir alışverişi yapmak istedim. Odamı biraz tanıtacak olursam salonum 35metrekare bir duvarı 7 metre diğer duvarı 5 Metre. Duvarın birinde balkona çıkış için kapı ve cam var diğer duvarda ise sadece bir tane cam var yani sadece iki cephe dışarı bakıyor diğer iki duvar ise kapalı.
Aslında tarz olarak bu sefer daha sade bir tasarım düşünüyorum fazla kalabalık olup gözümüzü yormasın. Oda ne çok boş nede çok dolu olsun istemiyorum. Benim için en önemlisi ferah ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmak. Size birkaç örnek fotoğraf ta bırakacağım aşağıya ona göre benzer fikirler verirseniz daha hızlı sonuca ulaşırız herhalde.

Yani gerçi buda belki fazla sade olmuş gibi geldi bana 😂 işte ortalama bunun gibi ama bu kadar sade olmasın bence 😅

FilizC.

Aktif Üye
Çok sade olmamış mı?
Yani salon dediğin evin merkezidir ve tarzını sergileyebileceğin en iyi ortam salondur onun için ben pek sade sevmiyorum salonda. Diğer odalar olabilir ama salonda olmaması lazım.