Sandalye ve Ofis Mobilyası Merkezi Ofisel | Mobilya Takımları - Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

0322 613 45 45

Sandalye ve Ofis Mobilyası Merkezi Ofisel

Ofisel 

Ofisel Büro Mobilya
Mobilya Üreticisi
Katılım
22 Şub 2020
Mesajlar
6
Tepkime puanı
39
Puanları
13
Konum
İZMİR
Web sitesi
ofisel.com

İtibar Puanı:

Sandalye ve Ofis Mobilyası Merkezi Ofisel

Ofisel Büro Mobilya Kimdir?
Ofisel, sandalye, koltuk, dekorasyon fabrika online satış mağazası.

Ofisel Koltuk ve Sandalye Üretim TesislerimizÇalışma Sandalyesi Modelleri

Çalışma Sandalyesi Modellerinde Kampanyalara Ofisel.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çalışma Sandalyesi modellerinde Maximum çeşitlik ve 16 Yıllık Tecrübe burada sizleri bekliyor. Çalışma Sandalyesi Modellerimizde son derece iddialı olduğumuzu söylemek isteriz. Ofis Koltukları, Toplantı Masası Koltuğu, Sekreter Koltuğu, Çalışma Koltuğu, Çalışma Sandalyesi gibi Modellerimize ve en çok Tercih edilen Malzeme cinsi olarak Fileli Çalışma Sandalyesi Modellerimize en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Çalışma Koltuklarında uzun zaman geçirilmesinden dolayı kullanılacak malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Çalışma Sandalyesinde Ortopedik ve Terletme yapmaması en önemli konulardandır. Bu Noktada en büyük desteği gene Ofisel vermektedir. Ofisel Çalışma Sandalyesi Kategorisinde yer alan Sol Sütundaki filtreleme alanından Talep ettiğiniz koltuğun Rengini seçebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz Ayak Modelini seçebilirsiniz. Krom Ayak Tercih edilmesi her zaman daha uzun ömürlü olduğunun özellikle altını çizmek isteriz.
Tüm Sandalye Modellerimiz Sigortalı Olarak Gönderilmektedir.

Oyuncu Koltuğu Modelleri ve Fiyatları Burada !
Oyuncu Koltuğu Modellerimizin Ana Özelliği Deri ve Fileli malzeme kullanıyor olmamızdır. Bu Malzeme Oyuncu Koltuğunun hem Ergonomik bir yapıda olmasını hemde ortopedik olarak ileriye dönük sıkıntılara yol aşmasının önüne geçmektedir. XFLY Oyuncu Koltuk Modellerimiz en çok Talep gören Modellerimiz arasındadır. COMODO Serisi Oyuncu Koltuklarımız Profesyonel Oyun Salonları ve Twitch Oyun Platformunda büyük abonelikleri olan Jrokez isimli kullanıcının Oyuncu Koltuğudur. Kendisi kendi sayfasında tanıtımını yapmış olup çok büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır. Oyuncu Koltuğu Satın Almak istediğinizde Tartışmasız ilk adresiniz Ofisel.com olmalıdır. Profesyonel Tüm Oyuncular Oyuncu Koltuğu modellerinde Ofisel'i tercih ederek haksız sayılmazlar.

Bar Sandalyesi Modelleri, Tabure Modelleri

Bar Sandalyesi Modelleri son dönemler çok fazla tercih edilen ve tüm evlerde adeta zorunluluk gerektiren modern bir tabure Modeli olmaya başladı. O kadar Bar Taburesi Modellerine büyük talep söz konusu ki; Müteahhitler Örnek evlerde mutfak ile salonun birleşmiş şekilde Amerikan Mutfak olan evlerde Bar Taburesi olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Bar Taburesi Modellerinin özelliklerinden bahsedelim. Bar Sandalyesi Modelleri normal tabure modellerinin ayak dayama bölümü olan ve daha yüksek tabure modellerine Bar Taburesi denir. Bar Taburesinde farklı bir çok model yer almaktadır. Bar Taburesi Modellerinde iç mimarların ortamın rengine göre seçim yapabilir. Bar taburesi modellerinin tümü Deri olarak üretimi yapılmaktadır.
Bar Taburesi Modellerinde ortalama 16 Renk seçeneği yer almakta olup Deri malzeme ile kendini göstermektedir. En çok tercih edilen renkler ise; Kırmızı Bar Sandalyesi Modelleri, Bal Rengi Bar Sandalyesi Modelleri, Siyah Bar Sandalyesi Modelleri ve en son Mor veya Lila Bar Sandalyesi Modellerini sıralayabiliriz. Bar Taburesi asıl kullanım amacı Cafelerde ve Gece Klüplerinde Bar denilen alanın önünde yer alan sıralı Bar Taburelerini dizdikleri alanlardır lakin son dönemlerde evlerde sıkça kullanılır durumdadır.

Refakatçi Koltukları ve Tekli Yataklı Kanepe Modelleri
refakatçi Koltuğu ve Tv Koltukları


Refakatçi Koltuğu Modellerinde en iyi ürünler ve fırsatlar sizleri bekliyor. Refakatçi Koltukları modelleri ve çeşitleri ayrıca Tekli Yataklı Kanepe Modelleri olarak kullanılmaktadır. Sırt Desteği 3 Kanepeli Yatak olma pozisyonuna sahiptir. Hasta Koltuğu ve Refakatçi koltuğu olarak geçmesinin yanında TV Koltuğu, Tekli Yataklı Kanepe olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Sırt Ağrısı olan ve sürekli TV başında uyuya kalan kullanıcılar için birebir koltuk modelidir.

Refakatçi Koltuğu, Hasta Koltuğu, Tekli Kanepe Modelleri Ofisel olarak fabrikamızda üretim yapılmakta olup Ofisel %100 Türk Patentli markasıdır.
Ofisel olarak sizlere kaliteyi sunmayı hedef almış ve müşteri memnuniyeti hususlarında etik değerlere saygı ve titizlik içinde bulanan karakterli bir yapıya sahiptir.

Ofisel.com olarak sizlere Ofis Sandalyesi, Oyuncu Koltukları, Makam Koltukları, Çalışma Sandalyesi, Refakatçi Koltukları, Hasta Koltukları modellerini en uygun fiyata Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo ile Ayağınıza kadar gönderiyoruz. Üstelik Ofisel.com Resmi Online Sitemizden yaptığınız Tüm alışverişler Ücretsiz Kargo olarak adresinize sevk edilmektedir.

Ofisel.com İletişim Bilgilerimiz
Balatçık mah. 8788/7 sok. No:3/A ÇİĞLİ / İZMİR/TÜRKİYE
Telefon: (0850) 302 10 83
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst