Seveni arıyorum

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 91 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    91

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Seven yaz 2222 yolla :deli1::haha: mobilyatakimlari.com a gelsin :haha:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

MahpeykerGogh 

Emektar Üye
Platin Üye
17 Eki 2021
122
48,548
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Seveni herkes arıyor. Ancak kimse ne kadar ve nasıl sevdiğine bakmıyor. Seven gelsin güzel hoş, gerçekten layıkıyla sevebilecek miyiz her birimiz bunu yapabilecek kabiliyetimiz ve cesaretimiz var mı gerçekten? Elimizi taşın altına koymaya gerçekten hazır mıyız? Başka bir insan için lükslerimizden vazgeçmeye Kendimizden feragat etmeye özgürlüğünüzü kısıtlamaya hazır mıyız? Ben kafasını atıp biz kafası olmaya hazır mıyız? Bu soruların cevaplarını steril ve net bir şekilde kendimize verdikten sonra gururla çıkıp diyebiliriz ki “seveni arıyorum”

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Seveni herkes arıyor. Ancak kimse ne kadar ve nasıl sevdiğine bakmıyor. Seven gelsin güzel hoş, gerçekten layıkıyla sevebilecek miyiz her birimiz bunu yapabilecek kabiliyetimiz ve cesaretimiz var mı gerçekten? Elimizi taşın altına koymaya gerçekten hazır mıyız? Başka bir insan için lükslerimizden vazgeçmeye Kendimizden feragat etmeye özgürlüğünüzü kısıtlamaya hazır mıyız? Ben kafasını atıp biz kafası olmaya hazır mıyız? Bu soruların cevaplarını steril ve net bir şekilde kendimize verdikten sonra gururla çıkıp diyebiliriz ki “seveni arıyorum”
mükemmel :rock:

İrem Yıldız

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
102
694
93

İtibar Puanı:

Satıcı: Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Ben: Merhaba, Ben bir ürün hakkında bilgi almak istiyorum.
Satıcı: Elbette, hangi ürün hakkında bilgi istiyorsunuz?
Ben: Seveni müşteri ilişkileri yazılımı hakkında bilgi almak istiyorum.
Satıcı: Tabii, Seveni, müşteri ilişkileri yönetimi için geliştirilmiş bir yazılımdır. Size nasıl bir yardımcı olabileceğini öğrenebilirim?
Ben: Öncelikle, Seveni'nin özellikleri hakkında bilgi alabilir miyim?
Satıcı: Elbette, Seveni CRM, müşteri verilerini yönetmek, iletişimi takip etmek ve satış süreçlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Müşteri bilgilerini saklamak ve güncellemek, satış potansiyelini izlemek, project yönetimi, muhasebe entegrasyonu gibi birçok özelliği vardır. Ayrıca Seveni, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olup, çoklu kullanıcı desteği ve mobil uyumluluğu da sağlar.
Ben: Peki, Seveni'nin fiyatlandırma politikası hakkında bilgi alabilir miyim?
Satıcı: Tabii, Seveni'nin fiyatları, kullanıcı sayısına ve seçilen pakete göre değişiklik gösterir. Bu nedenle size en uygun fiyatı sunabilmek için daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Size bir teklif hazırlayabiliriz. İsterseniz hemen size bir fiyat teklifi gönderelim.
Ben: Evet, lütfen bir teklif gönderin.
Satıcı: Tamam, size en kısa sürede bir teklif göndermek için gereken bilgileri alacağım. İsim ve iletişim bilgilerinizi alabilir miyim?
Ben: Tabii, adım ve iletişim bilgilerim ....
Satıcı: Teşekkür ederim, en kısa sürede size bir teklif göndereceğim.
Ben: Çok teşekkür ederim, bekliyor olacağım.