Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 9 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

Wollfess

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
26
7,784
78

İtibar Puanı:

Siyah Mobilyalar için Dekorasyon Önerileri

Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri arıyorum, renk ve stil seçimi konusunda kararsızlığım mevcut. Siz olsaydınız siyah mobilyalar için hangi dekorasyon önerisini uygulardınız?

Siyah mobilya kullanarak yaşam alanlarını zarif ve şık bir hale getirmek istiyorum. Özellikle salonlarda siyah mobilya kullanmak zor bir tercih olabilir. Ancak doğru dekorasyon fikirleri ile siyahın zarafetini kullanmak istiyorum. Bir mimar ile çalışmayı düşünmeden kendim neler yapabilirim diye düşündüm.
Açıkcası salonda aydınlık bir his elde etmek istiyorum, bunun için ise siyah mobilyalardan uzak durmam gerekiyor. Gel gelelim ki siz birde bunu bana söyleyin. Kafam çok karışık. Her ne kadar siyah mobilyaları aydınlık renklerle de kullansamda, açık renklerin sağladığı aydınlık hissini elde edememin vermiş olduğu üzüntü ile sizlere de danışmak istedim.

Oturma düzeninde siyah mobilya tercih edeceğim için, diğer mobilyaların yanı sıra duvar renginede de son derece önem vermekteyim. Siyah mobilyalar için parlak ve yumuşak renkleri kullanıyorum. Aslında amacım modern bir salon elde etmek, duvarın bir kanadını mat siyah renge boyamayı düşünüyorum. Siyah mobilyalar için parlak floresan renkler kullanarak da modern bir stil yakalarım diye düşündüm. Evimin içerisinde turuncu ve sarı, siyah mobilyalar olduğu için patlama yapacağını düşünüyorum.(uyumlu ve göz alıcı) Ayrıca beyaz ve kırmızı renkleri kullanarak da bir zıtlık yaratacağım ( yaratmak Allah'a mahsus sadece bakış açısı olarak)

Oturma grubunda renkli yastıklar kullanarak siyah rengi kırarak sofistike bir görüntü elde ettim. Kullandığım ev tekstilleriyle birlikte aydınlatma ve aksesuarlarda gümüş ve altın renklerinin açık tonları siyah mobilyalarımda çok iyi durduğunu biliyorum yine de kararsız kaldım açıkcası.

Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri arayanların tecrübesine sığınmak istiyorum. Biraz uzun olduğunun farkındayım, detaylı anlattım ki belki aynı fikirde olanlar olabilir?
Siyah Mobilyalar için Dekorasyon Önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

JohnnieWalker

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
42
13,705
83

İtibar Puanı:

siyah-mobilya-dekorasyonu.jpg

Şöyle birşey nasıl?

Sema90

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
81
29,852
83

İtibar Puanı:

yazını okudum açıkcası ben bu yazdıklarını uyguladığını görmek isterim. okurken gözümde canlandırdım çok modern olacağını düşünüyorum. buna ekleyecek kelime bulabilirim ama bakış açını etkilemek istemiyorum. bence harika olur. bunun harici siyah mobilyalarda bir üstteki mesajdakini beğenmedim. sizin yazdığınıza uymuyor gibime geliyor :)

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

Neslish

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
51,667
93

İtibar Puanı:

ben nedendir bilinmez aynı fikirde değilim, ben siyah mobilyaların çok farklı gösterdiğini ve renkli mobilyaları seviyorum. Yeşil tonları ve krem tonları bence çok hoş duruyor. tabiki sizin zevkiniz ve anlatımınız çok güzel. fikir olarak size bir fotoğraf yollamak istedim.

siyahmobilyadekorasyononerisi.jpg
seçim mükemmel bu siyah mobilyaya giriyorsa bence çok cool bir tasarım. sanki ilk mesajı yazan arkadaşın yazdıkları böyle değil. ama bence böyle bir seçim çok güzel olur. belkide ben beşiktaşlı olduğum için beğenmiş olabilirim :ROFLMAO:

Gül06

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
43
15,208
83

İtibar Puanı:

@Wollfess yazınızı okudum da çok saçma buldum. dekorasyonu yaptınız mı ? yapmadınız mı? ne yapmayı düşünüyorsunuz ? yani 3 kere okudum. bu saçmalıktır anlamadım :D çok özür dilerim amacınız ne ne yapmak istiyorsunuz? en son ne zaman yemek yediniz? :D yaş kaçtı son olarak bayanlara yaş sorulmaz kusuruma bakmayın ben genç olduğum için mi acaba yanlış anladım? :LOL:

DoNtSpEaK

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
74
27,980
83

İtibar Puanı:

@Wollfess yazınızı okudum da çok saçma buldum. dekorasyonu yaptınız mı ? yapmadınız mı? ne yapmayı düşünüyorsunuz ? yani 3 kere okudum. bu saçmalıktır anlamadım :D çok özür dilerim amacınız ne ne yapmak istiyorsunuz? en son ne zaman yemek yediniz? :D yaş kaçtı son olarak bayanlara yaş sorulmaz kusuruma bakmayın ben genç olduğum için mi acaba yanlış anladım? :LOL:
vallla size helal olsun içimdekileri dökmüşsünüz bende anlamadım.
şöyle bir mesajı var başında.
Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri arıyorum, renk ve stil seçimi konusunda kararsızlığım mevcut.

bunu anladım burada renk tavsiyesi arıyorsunuz ve siyah üzerine konuşuyorsunuz zaten kararınızı vermişsiniz. yani verdiğiniz bir kararı bize değiştirmek mi istiyorsunuz?

gelelim diğer mesaja
Siyah mobilyalar için parlak ve yumuşak renkleri kullanıyorum. Aslında amacım modern bir salon elde etmek, duvarın bir kanadını mat siyah renge boyamayı düşünüyorum. Siyah mobilyalar için parlak floresan renkler kullanarak da modern bir stil yakalarım diye düşündüm. Evimin içerisinde turuncu ve sarı, siyah mobilyalar olduğu için patlama yapacağını düşünüyorum.(uyumlu ve göz alıcı) Ayrıca beyaz ve kırmızı renkleri kullanarak da bir zıtlık yaratacağım ( yaratmak Allah'a mahsus sadece bakış açısı olarak)

şimdi burada da aynı şekilde siyah üzerine takmış durumdasınız ve hayal ediyorsunuz..
sonra gelelim diğer mesaja
Oturma grubunda renkli yastıklar kullanarak siyah rengi kırarak sofistike bir görüntü elde ettim. Kullandığım ev tekstilleriyle birlikte aydınlatma ve aksesuarlarda gümüş ve altın renklerinin açık tonları siyah mobilyalarımda çok iyi durduğunu biliyorum yine de kararsız kaldım açıkcası.

burada elde ettiğiniz birşey var yani siz dekorasyonu yapmışsınız mı? yoksa rüyanızdamı elde ettiniz? yani mobilyayı aldınız mı almadınız mı? :D bu kafamı çok karıştırdı.

son paragraf zaten olayımızın koptuğu yer:
Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri arayanların tecrübesine sığınmak istiyorum. Biraz uzun olduğunun farkındayım, detaylı anlattım ki belki aynı fikirde olanlar olabilir?
Siyah Mobilyalar için Dekorasyon Önerilerinizi paylaşabilir misiniz?
şimdi siz dekorasyon fikri aradığınıza göre bu anlattıklarınız resmen hayal ettiklerinizse sizden korkulur :D cidden yapmadan yaptım demeyin diyorlar siz bunu yapmışsınız :ROFLMAO:
sonuç olarak bu kadar yazdım bari siyah dekorasyon paylaşayım da kızmayın bana :)

siyahmobilyadekorasyon.jpg

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
125
48,578
93

İtibar Puanı:

vallla size helal olsun içimdekileri dökmüşsünüz bende anlamadım.
şöyle bir mesajı var başında.

bunu anladım burada renk tavsiyesi arıyorsunuz ve siyah üzerine konuşuyorsunuz zaten kararınızı vermişsiniz. yani verdiğiniz bir kararı bize değiştirmek mi istiyorsunuz?

gelelim diğer mesaja

şimdi burada da aynı şekilde siyah üzerine takmış durumdasınız ve hayal ediyorsunuz..
sonra gelelim diğer mesaja

burada elde ettiğiniz birşey var yani siz dekorasyonu yapmışsınız mı? yoksa rüyanızdamı elde ettiniz? yani mobilyayı aldınız mı almadınız mı? :D bu kafamı çok karıştırdı.

son paragraf zaten olayımızın koptuğu yer:

şimdi siz dekorasyon fikri aradığınıza göre bu anlattıklarınız resmen hayal ettiklerinizse sizden korkulur :D cidden yapmadan yaptım demeyin diyorlar siz bunu yapmışsınız :ROFLMAO:
sonuç olarak bu kadar yazdım bari siyah dekorasyon paylaşayım da kızmayın bana :)

siyahmobilyadekorasyon.jpg
mükemmel :)

Duygun

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
42
15,726
83

İtibar Puanı:

akşam akşam güldürdün beni bende mobilyalarda siyah dekorasyonları izlemek için girmiştim ki ne göreyim :D

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

önerimi paylaşmayacağım çünkü mobilyaların rengini değiştirin. siyah kullanım açısından rahat olabilir ama bence daha açık tonlara geçmelisiniz.

Geri
Üst Alt