Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 9 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

siyah-mobilya-dekorasyonu.jpg

Şöyle birşey nasıl?
Yatsıklara yazılar iyi olmuşta koltukta biraz garip durmuş gibi geldi

EmelAndırır

Ye kürküm ye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
232
83,923
93

İtibar Puanı:

yazını okudum açıkcası ben bu yazdıklarını uyguladığını görmek isterim. okurken gözümde canlandırdım çok modern olacağını düşünüyorum. buna ekleyecek kelime bulabilirim ama bakış açını etkilemek istemiyorum. bence harika olur. bunun harici siyah mobilyalarda bir üstteki mesajdakini beğenmedim. sizin yazdığınıza uymuyor gibime geliyor :)
? ? ? :ROFLMAO:

MeryemKaya16

Meryem gibi ol
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
474
163,346
93
Bursa

İtibar Puanı:

vallla size helal olsun içimdekileri dökmüşsünüz bende anlamadım.
şöyle bir mesajı var başında.

bunu anladım burada renk tavsiyesi arıyorsunuz ve siyah üzerine konuşuyorsunuz zaten kararınızı vermişsiniz. yani verdiğiniz bir kararı bize değiştirmek mi istiyorsunuz?

gelelim diğer mesaja

şimdi burada da aynı şekilde siyah üzerine takmış durumdasınız ve hayal ediyorsunuz..
sonra gelelim diğer mesaja

burada elde ettiğiniz birşey var yani siz dekorasyonu yapmışsınız mı? yoksa rüyanızdamı elde ettiniz? yani mobilyayı aldınız mı almadınız mı? :D bu kafamı çok karıştırdı.

son paragraf zaten olayımızın koptuğu yer:

şimdi siz dekorasyon fikri aradığınıza göre bu anlattıklarınız resmen hayal ettiklerinizse sizden korkulur :D cidden yapmadan yaptım demeyin diyorlar siz bunu yapmışsınız :ROFLMAO:
sonuç olarak bu kadar yazdım bari siyah dekorasyon paylaşayım da kızmayın bana :)

siyahmobilyadekorasyon.jpg
Vaaaww Bu koltuk takımı ve odanın dekorasyon uyumu muhteşem olmuş

CemreHalisogulları

Gel etme
Platin Üye
4 Eki 2019
267
92,788
93
İstanbul

İtibar Puanı:

bunu anladım burada renk tavsiyesi arıyorsunuz ve siyah üzerine konuşuyorsunuz zaten kararınızı vermişsiniz. yani verdiğiniz bir kararı bize değiştirmek mi istiyorsunuz?

gelelim diğer mesaja

şimdi burada da aynı şekilde siyah üzerine takmış durumdasınız ve hayal ediyorsunuz..

burada elde ettiğiniz birşey var yani siz dekorasyonu yapmışsınız mı? yoksa rüyanızdamı elde ettiniz? yani mobilyayı aldınız mı almadınız mı? :D bu kafamı çok karıştırdı.

şimdi siz dekorasyon fikri aradığınıza göre bu anlattıklarınız resmen hayal ettiklerinizse sizden korkulur :D cidden yapmadan yaptım demeyin diyorlar siz bunu yapmışsınız :ROFLMAO:
sonuç olarak bu kadar yazdım bari siyah dekorasyon paylaşayım da kızmayın bana :)

Çok asi bir salon dekorasyonu olmuş

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

gelelim diğer mesaja

Şu tabloları duvara değil de rafa koyuyorlar ya çok hoşuma gidiyor

Çilay

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
121
42,240
93

İtibar Puanı:

ben nedendir bilinmez aynı fikirde değilim, ben siyah mobilyaların çok farklı gösterdiğini ve renkli mobilyaları seviyorum. Yeşil tonları ve krem tonları bence çok hoş duruyor. tabiki sizin zevkiniz ve anlatımınız çok güzel. fikir olarak size bir fotoğraf yollamak istedim.

siyahmobilyadekorasyononerisi.jpg
Tekli koltuklar çok sırıtıyor

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

yazını okudum açıkcası ben bu yazdıklarını uyguladığını görmek isterim. okurken gözümde canlandırdım çok modern olacağını düşünüyorum. buna ekleyecek kelime bulabilirim ama bakış açını etkilemek istemiyorum. bence harika olur. bunun harici siyah mobilyalarda bir üstteki mesajdakini beğenmedim. sizin yazdığınıza uymuyor gibime geliyor :)
katılıyorum bende konu başlığında: "Siyah Mobilyalar için Dekorasyon Önerileri" yazınca hemen dedim yeni bir dekorasyon önerisimi geldi. kafam karıştı ve şuan ben şok.

AleynaYıldızlar

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Ara 2019
48
16,467
83
İstanbul

İtibar Puanı:

gelelim diğer mesaja

Paylaşılan siyah mobilya dekorayonları arasında en güzel bu olmuş (y) Listeme ekliyorum bir sonraki salon dekorasyonum için düşünebilirim :D

Geri
Üst Alt