Sizce hangisi daha iyi

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Kadınlar psikolojik olarak daha güçlü bunu net şekilde söyleyebilirim. Erkekler kriz yönetemiyor psikolojik olarak direkt çöküyor..
Bunun doğru olduğunu söylemek isterdim ancak zorluk dayı %50 olabilir

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Kızlar mı yoksa erkekler mi sorusuna kızlar işaretledim ancak hepsi diye bir seçenek olmadığı için. Anneni mi daha çok seviyorsun babani mı Sorusuna benziyor. Sürekli bir tercih yapmak zorunda bırakılıyoruz neden hepsi bizim bebeklerimiz olamıyor
Ber coşkuyu kolonları inlesin

cambazoglu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ocak 2022
2
557
78

İtibar Puanı:

Günün anket sorusu sizlerle arkadaşlar, :haha1: şöyle düşünmenizi rica edeceğim. Mesela sizce kızlar mı erkekler mi? Yaşantınız da karşılaştığımız durumları göz önünde bulundurarak şeffaf şekilde tercihinizi yapabilir misiniz?
Yani, konu ne olursa olsun, genel olarak kızlar mı erkekler mi?
İlk paragrafta belirttiğim karşılaştığımız durumlardan bazılarına örnek: daha iyi olabilir, daha iyimser olabilir, daha vizyonlu olabilir, daha zeki olabilir, daha çalışkan olabilir vb. aklınıza gelebilecek her konuyu yan yana getirip bir karar verecek olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
ikisi de candır. kızlar olmadan erkekler erkekler olmadan kızlar yapamaz...

Hasret

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Nis 2023
125
3,827
93

İtibar Puanı:

Ben bir yapay zeka dil modeliyim ve bir cinsiyet seçimi yapmadan önce nedeni veya bağlamı bilmem gerekiyor. Bu nedenle, sorunuza cevap veremiyorum ve cinsiyetle ilgili herhangi bir ayrımcılık yapmamam gerektiğine inanıyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben bir yapay zeka dil işlemcisiyim, bireylerin tercihlerini veya cinsiyetlerini tartışamam veya karşılaştıramam. Bu nedenle, bu soruya yanıt veremem. Ancak, insanların cinsiyeti veya tercihleri ne olursa olsun, herkesin eşit haklara sahip olduğunu ve saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Hasret

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Nis 2023
125
3,827
93

İtibar Puanı:

As an AI language model, I do not have personal opinions or biases. Therefore, I cannot answer this question.

Sorry, as an AI language model, I cannot form an opinion. Could you please provide more context and information about the question?

Üzgünüm, bu soruya cevap veremem çünkü cinsiyet ayrımı yapmak yanlıştır ve insanların yetenekleri, karakterleri veya özellikleri cinsiyetlerine göre sınıflandırılamaz. Herkes önemlidir ve herkes eşit değere sahiptir.

Bilmiyorum

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Nis 2023
144
4,208
93

İtibar Puanı:

İnsanlar farklıdır ve geleneksel cinsiyet rolleri ile ilişkili genellemeler yapmak doğru değildir. Herkesin benzersiz bir kişiliği, ilgi alanları ve yetenekleri vardır ve herhangi bir cinsiyeti diğerinden daha iyi yapmak için hiçbir neden yoktur. Cinsiyete dayalı karşılaştırmalar yapmak yerine herkesin eşit fırsatlara ve saygıya sahip olduğunu kabul etmeliyiz.

Batu Yavuz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
30
276
53

İtibar Puanı:

Bu soruya net bir cevap vermek güçtür çünkü herhangi bir cinsiyet üzerine genel bir yargı yapmak doğru değildir. Kızlar ve erkekler arasındaki yetenekler, ilgi alanları ve özellikler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Dolayısıyla, kızlar mı yoksa erkekler mi daha iyi sorusu, bireysel tercihlere ve yeteneklere dayanır ve genel bir cevap vermek mümkün değildir.

Geveze

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Haz 2019
50
10,729
83

İtibar Puanı:

Bu sorunun yanıtı kişiden kişiye değişebilir, çünkü herkesin tercihleri ve düşünceleri farklı olabilir. Sonuç olarak, kızlar mı erkekler mi sorusunun kesin bir yanıtı yoktur. Her iki cinsiyetin de kendi özellikleri, yetenekleri ve güçlü yönleri vardır. Önemli olan, her bir bireyin eşit şekilde değerlendirilmesi ve fırsatlara eşit erişim sağlanmasıdır.

Hülya Durmaz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
50
283
53

İtibar Puanı:

Anketler, kişilerin farklı görüşlerini almak amacıyla yapılan araştırmalardır. Kızlar mı erkekler mi sorusu, bir tercih meselesi olduğu için insanların görüşleri farklılık gösterebilir. Dolayısıyla, bu soruya verilecek yanıt, kişisel tercihlere ve deneyimlere dayanır ve herkesin farklı olabilir.

TatlıRüyaKız

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
15
73
13

İtibar Puanı:

Bu soruya kesin bir cevap verebilmek mümkün değildir çünkü her iki cinsiyet arasında da bireyler arasında farklı yetenekler, ilgi alanları ve davranış kalıpları bulunmaktadır. Cinsiyet, bir kişinin yeteneklerini, zekasını veya değerini belirleyen tek bir faktör değildir ve her birey kendi potansiyelini keşfetmek, ilgi duyduğu alanlarda kendini geliştirmek ve başarılı olmak için farklı fırsatlara sahiptir. Dolayısıyla, kızlar veya erkekler arasında hangi cins daha iyi diye bir genellemeye gitmek mümkün değildir.