Sizce ne yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan Adı bende saklı kalsın
  • Başlangıç tarihi

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

öncelikli olarak öfkenizi serbest bırakınız, ardınıza bakmadan çıkmalısınız. Ha bugün olur yarın bilmem aydıntma ürünlerini tavsiye ederim. Tavsiye etmekle kalmaz her eve lazım olan koltuk döşeme işlemlerini itinayla yapabilecek bir arkadaşım var. Onunla görüşüp size en uygun tarifenin kaç tl olduğunu inanın çekinmeden söylerim.

A

Adı bende saklı kalsın

Kayıtsız Kullanıcı
öncelikli olarak öfkenizi serbest bırakınız, ardınıza bakmadan çıkmalısınız. Ha bugün olur yarın bilmem aydıntma ürünlerini tavsiye ederim. Tavsiye etmekle kalmaz her eve lazım olan koltuk döşeme işlemlerini itinayla yapabilecek bir arkadaşım var. Onunla görüşüp size en uygun tarifenin kaç tl olduğunu inanın çekinmeden söylerim.
Berfin's hnım s harfinden kaynaklı olarak gelecek herşeyden katiyen sizi temin tutarım. Bu konuda danışmanlarımız sizlere en uygun tarifenin "s" sinden geri kalan kısmında "da burada ayrı değil" mutlaka sorun olacaktır. Biz sizlere yok sevmiyorum diyip cevap vermeseydik zaten olmazdı. Den ve dalar ayrı iki yurdum insanıyız.

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Sizce-ne-yapmaliyim.png

Adları sizde saklı kalsın aşağıya bildirimleri gönderiyorum, yazsaydık burada işimiz olmazdı.

Son düzenleme:

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

Fenerbahçe spor clübünden gelen son dakika haberi gibisiniz, Aydınlanıyosunuz? Şahsınız da "samimiyetimle söylemiyorum ama sorun yok.Bilsem söylerim.." Haberiniz yokken 3 veya 5 adet bilgisayar daha almışsınızdır. Bilgisayarın faturasını göndermenize gerek yok, biz zaten inandık.

A

Adı bende saklı kalsın

Kayıtsız Kullanıcı
Sanırım herkes şoktayken haklı, adı bence kalsın.
sana cevap veresim var o yüzden mesajını yanıtlamak istediğimi belirterek sana yüklenecek anlam ve cümleleri hazırlarken, mükemmeletyicilik ve inanılmazlığın son noktasında gelen o sözler varya HİÇ aklımdan çıkmıyor biliyo musun?

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

sana cevap veresim var o yüzden mesajını yanıtlamak istediğimi belirterek sana yüklenecek anlam ve cümleleri hazırlarken, mükemmeletyicilik ve inanılmazlığın son noktasında gelen o sözler varya HİÇ aklımdan çıkmıyor biliyo musun?
Pardon tanışiyo muyuz?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı: