Gündem Sosyal medya kapanıyor mu?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Sosyal medya kapanıyor mu?
Herkesin Heyecanla Beklediği Sosyal Medya Kapanıyor mu Konusunda Çözüm Geldi.

sosyal_medya_kapaniyor_mu_sosyal_medya_kapatiliyor_mu.png

Sosyal medya kapanıyor mu? Twitter, Facebook, YouTube, ve WhatsApp yasağı olacak mı? Türkiye, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı açıklama. Sosyal medya kapanıyor mu? bu konu hakkında düşünüyorsunuz arkadaşlar, sizce sosyal medya kapanıyor mu ?

Son düzenleme:

Berfin Yılmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
107
27,465
93
Ankara

İtibar Puanı:

Bence sosyal medya kapatılmalıdır, haddini bilmeyen insan maalesef çok fazla. İnternet kesinlikle sınırlandırılmalı. Ayrıca sosyal medya'nın büyümesinde faydası olan Google da aynı şekilde dikkate alarak sınırlandırılmalı.

Berfin Yılmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
107
27,465
93
Ankara

İtibar Puanı:

Bence kapatılması uygundur.

Netflix bildiğin lezbiyen gay dizileri ile kaynıyor. Ahlak çerçevesi içerisinde olabilecek bir platfrom değil. Bizim toplumumuzun kültür değerlerine uygun olmadığını düşünüyorum.

TvTavsiye

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Tem 2020
8
1,287
78

İtibar Puanı:

Netflix bildiğin lezbiyen gay dizileri ile kaynıyor. Ahlak çerçevesi içerisinde olabilecek bir platfrom değil. Bizim toplumumuzun kültür değerlerine uygun olmadığını düşünüyorum.
Bunların hepsi insanın çalışmasını engelleyen faktörlerin başında geliyor. Telefonlar artık ellerde değil, yatak odalarında yastık altı durumunda. İnsanlar tek gözü kapalıyken mesaj atma derdinde. Sarhoş, diğer açıdan kafası güzel internette küfür edenler mi dersin, yoksa adresini ver seni vuracağım gibi klavye delikanlıların çoğunlukta olmasından dolayı yasaklanması uygundur.

Orhan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Şub 2020
7
1,419
78

İtibar Puanı:

Sosyal Medya platformların şuan kısa süre içerisinde hepsinin kapatılabileceğini sanmıyorum. Kapatılacak olsa bile çok da kötü bir durum olduğunu düşünmüyorum :) Bu kötü bağımlılıktan bir çok kişinin kurtulması iyi olacaktır :)

Geri
Üst Alt