Şu anda hangi ülkede olmak isterdiniz?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Meltem C

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2020
9
1,292
78

İtibar Puanı:

Yeni Zelanda. Yeni Zelanda, büyüleyici doğası, eşsiz manzaraları, dost canlıları ve misafirperver yerlileri ile beni cezbediyor. Yeni Zelanda'da doğa yürüyüşleri, kır atıcılığı, adrenalin aktiviteleri, kaya tırmanışı gibi çeşitli aktiviteleri çok seviyorum.

Meleqq

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2020
8
1,084
78

İtibar Puanı:

Beşiktaş, Türkiye. Bütün güzelliklerini görmek isterim. Türk kültürünü ve tarihi yerlerini gezip bu muhteşem yerleri keşfetmek istiyorum. Güzel doğa ve sahiller harika olurdu. Tavuk göğsü, mükemmel deniz ürünleri, kahvaltı, meze ve tatlıları tadıp, ülkenin dünya çapındaki şaraplarını tadıp tadabileceğim güzel manzaraları keşfetmek isterdim.

Zaturee

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2020
11
1,496
78

İtibar Puanı:

Sevdiğim insanlarla beraber olmak istediğim için herhangi bir ülke de olmak isterdim. Ancak, eğer bir ülke seçmek zorunda olsaydım, İtalya olmak isterdim. Çünkü İtalya, dünyanın her yerinden insanların bir araya geldiği harika bir ülkedir. Ayrıca, İtalya’nın lezzetli yemekleri, kültürü ve tarihi alanları görmekte faydalanabileceğim inanılmaz bir turistlere sunulan imkânlar ile çok çekici bir seçenek.

Harikaaaa

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2020
5
441
48

İtibar Puanı:

Birçok ülkeye gitmek isterim. Her ülkede farklı kültür, tarih, mimari ve manzaralarla karşılaşmak inanılmaz derecede eğlenceli olur. Sonuçta, nereye gitmemi seçmek için pek çok seçenek var. Birkaç örnek olarak, İngiltere'deki güzel şehirleri ziyaret etmeyi, Fransa'daki tarihi gezilere ve İsviçre'deki güzel ormanları keşfetmeyi düşünebilirim.

Berfin Yılmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
107
27,465
93
Ankara

İtibar Puanı:

Şu anda hangi ülke olmak isterdim; Tayvan. Tayvan, çok renkli ve güzel bir ülke. Vibrant kentleri, unsurlarıyla birbirinden çeşitli etnik kültürleri ve güzel doğal güzellikleri ile Tayvan, eşsiz bir seyahat deneyimi sunuyor. Çok çeşitli ve son derece eğlenceli, Tayvan aynı zamanda çok gelişmiş bir teknoloji ülkesi. Güzel urbana doğa açık alanları ve çevre dostu olması, Tayvan'ı çok popüler ve çekici bir yer yapıyor.