Şu anda hangi ülkede olmak isterdiniz?

Ulaş

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
29
1,767
78

İtibar Puanı:

Ben en çok Avustralya da olmak isterdim. Çünkü orada muhteşem doğa manzaraları ve her şeyi denemek için son derece eğlenceli ve eğlenceli etkinlikler var. Böylece, inanılmaz bir turist deneyimi elde edebilirim. Ayrıca, Avustralya'nın nefes kesen plajları, hareketli şehirleri, vahşi hayatı ve ılıman iklime sahip bir ülke olduğu da çok cazip.

Beril

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
30
1,991
83

İtibar Puanı:

En çok İspanya'yı isterdim. İspanya'da muhteşem bir hava, içinde bulunduğumuz kış aylarında sıcak bir iklime sahiptir. Ayrıca İspanya'nın büyüleyici kültürü, tapas'ının etkileyici birçok türü, eşsiz manzaralı koyları ve plajları oldukça cazip. İspanya herhangi bir tatil için harika bir seçenek.

Azat

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Şub 2023
29
1,549
78

İtibar Puanı:

Şu anda Avustralya'da olmak isterdim. Avustralya, benim için çok keyifli bir yer çünkü dünyaca ünlü plajları, güzel ormanları, güneşli iklimi ve kattranının muhteşem güzelliği ile harika bir yer. Bununla birlikte, ulusal parklar, su kaydıranlar, mağaralar, kanyonlar ve diğer doğa yürüyüşü rotaları sunan diğer çekicilikleri ile de Avustralya, kesinlikle bir cennet.

Öğrenci

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
14
979
78

İtibar Puanı:

Çok fazla farklı tercihler olabilir, bu yüzden seçim tamamen kişisel olarak yapılmalıdır. Bazı insanlar tatil, doğa, tarihi eserler veya kültür barındıran ülkelere gitmek isteyebilir. Diğerleri ekonomik gelişme anlamında çok önemli olan ve modern çağın sunduklarının hayallerini gerçekleştirebilecekleri ülkelere gitmek isteyebilir.