Tavsiye Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Tavsiye

İlayda

Emektar Üye
Platin Üye
23 Haz 2019
45
13,240
83
Ankara

İtibar Puanı:

Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Merhaba arkadaşlar, Su geçirmez taşınabilir Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi için önerilerinizi rica edebilir miyim?
Ses topu almam gerekiyor şuan kullandığım maalesef bozuldu aldığıma çok pişmanım. Üstelik oldukça kaliteli görünen mikado diye bir ürün satın aldım daha 2 yıl oldu olacak bozuldu.
Aslında inanmazsınız daha aldığım gün itibari ile ses açma kapama bölümünde sorun vardı şuan çalışıyor ama sesi hiç çıkmıyor o kadar kısık ki telefonun sesi onun 100katı fazla. Üflüyorum felan sesi yükseliyor ilginç bir durum söktüm baktım ama yapamadım çareyi ses topu almakta buldum.
Sahile indiğim zamanlarda denizde müzik dinleme keyfim yıllardır değişmez. Bende sizlere danışmak istedim. Deniz kenarında kullanabileceğim ve hiçbir şekilde su geçirmeyecek ve deniz tuzundan etkilenmeyecek bir ses topu arıyorum. Bu standartlara uygun bütçe 200 300 arası Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Tavsiyesinde bulunur musunuz?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

S

Serpil Akyüz

Kayıtsız Kullanıcı
Bir çok markanın su geçirmez bluetooth hoparlörü mevcut. Su ve Toza karşı sertifikalar bulunuyor Örneğin IP68 diye IP nın arkasındaki numara değiştikçe su ve toza karşı dayanıklılığı değişiyor. Onun için Su geçirmez ürünler almadan önce hangi sertifikaya sahip olduğuna ve o sertifikanın nereler için geçerli olduğunu incelemeniz gerekir.

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

Sennheiser veya Bose. Bu ikisinden daha kaliteli üretici yok :)

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı: