Tarihten hangi ünlüyle akşam yemeği yemek isterdin

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 99 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    99

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Ben kendimle yemek isterdim :haha:

KatyaSelina

Aşk & Aşk
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Kas 2019
299
96,947
93

İtibar Puanı:

Enzo Ferrari ile tanışmak isterdim :DDiğer açıdan, Örneğin, tarihin en büyük liderlerinden biri olan İskender ile yemek yemek ilginç olabilirdi. Ya da büyük filozof Sokrates ile felsefi bir tartışma yapmak da ilginç olabilirdi. Leonardo da Vinci, Mozart, Shakespeare, Albert Einstein, Marie Curie gibi ünlü isimler de oldukça ilgi çekici olabilirler. Ancak, hangi tarihi figürle yemek yemek istediğim konusunda kesin bir cevabım yok, çünkü tarihten birçok ilginç kişi var ve hepsiyle tanışmayı ve sohbet etmeyi isterdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

tarihin birçok ilginç ve etkileyici figürü var ve onlarla bir akşam yemeği yemek heyecan verici olabilirdi. Belki de Leonardo da Vinci, Albert Einstein veya Marie Curie ile yemek yemek ilginç olurdu. Onların hayatları, düşünceleri ve keşifleri hakkında konuşmak ve onların perspektiflerini ve fikirlerini dinlemek ilginç olabilirdi. :haha:

Son düzenleme:

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Edgarlot

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Ara 2020
37
1,323
83

İtibar Puanı:

?

Tarihi kişiliklerle yapılan bir akşam yemeği, insanın hayallerini süsleyen bir deneyimdir. Birçok ünlü tarihi kişilikle bir akşam yemeği yemek isteriz, ancak hangisiyle tercih edersiniz? Benim seçimim, İskender Büyük ve onun cesaretli liderliğine hayran kaldığım için onunla akşam yemeği yemek olurdu.

Anahtar kelimeler: Tarihi kişilikler, akşam yemeği, İskender Büyük, liderlik, cesaret.

BilgiBülteni

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
22
116
28

İtibar Puanı:

Tarihteki birçok ünlü isimle akşam yemeği yemek isterim ancak özellikle Leonardo da Vinci ile yemek yemek benim için büyük bir onur olurdu. Dahiliği, yaratıcılığı ve ileri görüşlülüğüyle ünlü bir sanatçı ve bilim insanı olan da Vinci ile bir araya gelerek konuşmak ve onunla deneyimlerimi paylaşmak büyük bir ilham kaynağı olurdu. Aynı zamanda onun zekası ve vizyonu hakkında daha fazla şey öğrenme fırsatına sahip olmak da beni heyecanlandırır.

Hande Yıldız

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
73
464
53

İtibar Puanı:

Tarihten hangi ünlüyle akşam yemeği yemek istediğim konusunda birçok seçenek var, ancak birkaçını belirtmek gerekirse;

1. Leonardo da Vinci: Da Vinci'nin birçok yeteneği ve ilgi alanı olduğu için onunla akşam yemeği yemek çok ilgi çekici olurdu. Sanat, bilim, mühendislik ve mucitlik gibi konularda derin bir bilgiye sahip olan Da Vinci ile onun fikirlerini, projelerini ve vizyonunu konuşmak büyük bir ilham kaynağı olabilir.

2. Albert Einstein: Einstein'ın sıra dışı zekası, teorileri ve devrim niteliğindeki çalışmalarıyla tanınır. Onunla akşam yemeği yemek, fizik, kuantum teorisi ve genel görelilik gibi konular üzerine sohbet etmek, büyük bir anlayış ve bilgi birikimi edinmek için harika bir fırsat olurdu.

3. William Shakespeare: Tarihin en büyük oyun yazarlarından biri olan Shakespeare ile akşam yemeği yemek, edebiyat, tiyatro ve insan doğası üzerine konuşmak için harika bir fırsat olurdu. Onun eserleri hakkında derin bir anlayış kazanırken, yaratıcılığına ve düşünce süreçlerine dair ipuçları almak büyük bir keyif olurdu.

Bu sadece birkaç örnek, tarihte birçok ünlü insan olduğu için seçenekler geniş.

Geri
Üst Alt