Tavuklar neden uçamaz? | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Tavuklar neden uçamaz?

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
1,983
77,337
113
38
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
1,983
77,337
113
38
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
1,983
77,337
113
38
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

ucmaz mi o zaman siz hic tavuk beslemediniz

Benim bahcede tavuk var ve ucuyorlar yani ucmuyor tavuklari diyen yanlis demis :ROFLMAO: :ROFLMAO:
O zaman bizim kiler tavuk 🐓 değil herhalde…tavuk uçamaz çünkü kanatları küçük gövdesi büyük olduğu için fizik yasalarına aykırım bir kere
Gördüğünüz üzere iki kişi mesaj atmış birisi uçuyor diyor birisi uçmıyor diyor çünkü neden tavukları göremiyor bir tanesinin tavu var diğerinin tavuk yok tavuk sadece yiyor ama diğer besliyor ve tavukların uçtuğunu görüyor benim bir tavuğum vardı uçmayı boş ver yani çok yükseliyordu ben diyordum neyi kullanıyorsun sen o diyordu ki Atara atar gidere gider diyordu

Alev 

Platin Üye
Platin Üye
4 May 2021
183
293
63
22
Bordo (Fransa)

İtibar Puanı:

Gördüğünüz üzere iki kişi mesaj atmış birisi uçuyor diyor birisi uçmıyor diyor çünkü neden tavukları göremiyor bir tanesinin tavu var diğerinin tavuk yok tavuk sadece yiyor ama diğer besliyor ve tavukların uçtuğunu görüyor benim bir tavuğum vardı uçmayı boş ver yani çok yükseliyordu ben diyordum neyi kullanıyorsun sen o diyordu ki Atara atar gidere gider diyordu
:ROFLMAO::ROFLMAO::deli1::deli1:

Birpetrichor

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
15 Tem 2019
153
365
63

İtibar Puanı:

Bence tavukların canları uçmak istemiyor olabilir çünkü bazen korkudan 10-20 metre yüksekliğe çıkabilen tavuklar görüyorum.

Two Piece Sets width=